Kanzen naru shiiku: Meido, for you

• Japonsko 完全なる飼育 メイド、for you (viac)

Dellamorte

Zmoknuté pinku a vyprchaný sexo/exploitér, ktorému napriek 3D vytancovanému intru, neublížilo jeho dôstojnému zaradeniu sa do série. 7čka sa drží pôvodného manuálu a 3Dsexom obohatené násilné tokanie za účelom párovania je vizuálne síce konzumovateľné, no už dávno strávené. Poteší ale kultivované spracovanie, ktoré umne obišlo nástrahy, aké ponúka tamojšia tvorba s ďaleko nižšou ambíciou. Spokojná. ()

Jirka_Šč

Filmů s touto tématikou je celá řada a jiný jsem neviděl. Možná, kdybych viděl ostatní, nedal bych 4*. Stručně k ději. Nevýrazná, zakřiknutá dívka je cestou do zaměstnání unesena zaměstnancem místní železnice a držena připoutána k posteli. Nikomu neschází, žádné dramatické pátrání se nekoná, většina filmu probíhá v jedné místnosti a mezi dvěma lidmi. Film je místy docela "fyzický", dojde i na sex, jenže nahých scén je jen pár a rozhodně se toto nedá označit za erotický film. Klasické pomalé a vztahové "Japonsko", ve kterém mě právě vývoj vztahů zaujal (ok - samozřejmě spoře oděná hlavní hrdinka mě zaujala také - jen kvůli dobře vypadající odhalené ženě však 4* dávat nemusím). ■ Nejsem si jist, zda hodnotím a komentuji SPRÁVNÝ FILM. To, co jsem viděl, se jmenuje 完全なる飼育7:束縛の終結——日本禁锢类映画 . S trochou googlení jsem zjistil, že filmů na toto téma je celá řada (hoďte si do vyhledávače na ČSFD "perfect education"), právě tento, z roku 2010, má být podle japonské wikipedie sedmý v pořadí (což odpovídá sedmičce v názvu filmu, který jsem viděl), jenže mi připadne, že v něm hrají jiní herci. Nic bližšího však na ČSFD nenacházím. V budoucnu možná upřesním (nebo bude upřesněno na ČSFD). ■ P.S. Ověřováno. Zíza tvrdí, že autorka předlohy je u filmu, který jsem viděl i u zde uvedeného filmu, identická a asi jsem svuj komentář zařadil správně. Děkuju! ()

Kaylar

Z filmů této série, které jsem prozatím měla možnost vidět, se mi tento jeví jako nejslabší. Nějak mi nedošlo (dle obsahu již shlédnutých filmů), že námět nemusí být obdobný a měla jsem proto od filmu naprosto odlišná očekávání. Tento snímek bych zařadila do žánru sociálního dramatu, zde navíc s výrazným romantickým přesahem. Pro mě osobně bylo směřování filmu i jeho pointa obtížně uvěřitelné. ()