Nam Sang-mi hraje ovdovělou policistku Lee Sun-ae, která se nějakou podivnou náhodou zaplete do mezinárodní špionáže. Přes cestu ji jednoho dne přejde Han Yoo-il (Dennis Oh) mluvící anglicky, agent v utajení, který se mihne vždy v nějaké souvislosti, při vyšetřování různých případů. Co vlastně v Koreji pohledává, jaké jsou jeho cíle? To se Lee Sun-ae pokouší zjistit, jenže není sama, kdo na tom usilovně pracuje. (Vavča)

Vavča

Moje oblíbená série, které dominuje Nam Sang-mi a Dennis Oh, rozepisovat se tu o příběhu nemá cenu ostatně on je zde jen proto, aby zde vzniklay bláznivé a nevysvětlitelné nebo špatně vysvětlené situace na všech stranách, uvnitř policie, tajné služby, mafie a já nevím kde ještě:) Nam Sang mi je skutečně odzbrojující a roztomilá, svoji roli zvládá skvěle, navíc jakkoliv to působí neobvykle pohledný amík Dennis Oh se k ní hodí, jiskří to mezi nimi, ten slovní ping pongový humor stojí za to. Na předvídatelný konec a klišé na klišé v romantické stránce příběhu se vůbec nezlobím, protože v rámci ranku i série je to uvěřitlené a ok, nikdy mě to neznechutilo nebo nedonutilo dávat ff. Ujišťuju Vás, že nejen v rámci Koreje výborný seriál. ()