Skorumpovaný bankár pošle peniaze na účet sekretárky. Peniaze však skončia na účte inej ženy. Skorumpovaný bankár Fernando sa dohodne s rovnako skorumpovaným obchodníkom Carlom na prevode špinavých dvadsiatich miliónov dolárov, ale ked Carlo dostane mŕtvicu a upadne do kómy, musia použiť účet Carlovej podplatenej sekretárky Angely. Daňový poradca Romeiro však urobí chybu a omylom uloží šek na účet inej ženy. Medzitým šesťsto bankových zamestnancov dostane výpoveď a naivný bankový manažér Roberto v záchvate zúrivosti sa rozhodne, že majiteľa banky a svojho bývalého priateľa Fernanda jednoducho - zabije! (oficiálny text distribútora)

sochoking

Kurevsky komplikovaný film! Henten vypíše šek na päťdesiat melooonov ( a už som zabudol aj prečo- asi pranie peňazí ) a medzitým upadne , ani zaboha som nezistil prečo, do kooomy a tak teda nevedia ( majiteľ a riaditeľ nejakej banky ) ako to vykešovať a tak ich napadne nejaký ojeb, ale tie prachy pošlú omylom na iný účet a ešte k tomu vonku stávkujú práve čerstvo prepustení zamestnanci banky... no boha, vravím... jeden z tých kokotsky zamotaných filmov, kde ani bohvieaký preklad k jasnosti a zrozumiteľnosti nepomohol. Je to taký konšpiračno- vychcánkovský film, ktorý bol kus možno znehodnotený mne dostupným prekladom. Možno niekto iný nájde zaľúbenie v tomto zhone a chaose, ale musím priznať, že hoci ma to minulo, aspoň sa to dalo dať až do konca. Takže v skratke: Každý sa háda s každým, kto koľko dostane z tých 50 melooonov a keby som rozumel portugalsky, tak by to mohlo byť aj vtipné, aj hviezdičiek vyše. Nakoniec sa všetci smejú ako kokoti a mne je u prdele, či som spoiloval, alebo nie! ()