Reklama

Reklama

Horskí záchranári

(seriál)
  • Česko Záchranáři z hor (viac)
Rodinný / Dráma / Dobrodružný
Nemecko / Rakúsko, (2009–2022), 112 h 30 min (Minutáž: 45–90 min)

Hrajú:

Martin Gruber, Stefanie von Poser, Markus Brandl, Robert Lohr, Heinz Marecek, Michael König, Gundula Niemeyer, Michael Pascher, Luise Bähr (viac)
(ďalšie profesie)

Série(13) / Epizódy(83)

Obsahy(1)

Kto by nechcel zažiť jedinečný pocit nespútanej slobody na majestátnom vrcholku hory Dachstein v Rakúskych Alpách? Na horu, ktorá je 3 tisíc metrov vysoká, si muži a ženy prichádzajú splniť svoje sny. Každý z nich má príbeh, ktorý by nám o svojej ceste nahor mohol porozprávať, niekto úsmevný, iný dobrodružný, no niektorý žiaľ aj tragický. Extrémny horolezec Andreas sa pridal so svojím kamarátom Stefanom do tímu Alpských horských záchranárov, ktorí obetavo zachraňujú ľudské životy. (STV)

(viac)

Recenzie (4)

laik_60 

všetky recenzie užívateľa

Seriál plný typicky nemeckej romantiky a sentimentality. Herecké výkony nič moc, často mi pripadali až amatérsky ochotnícke. Všetky tieto nedostatky prekrývaju kamerové zábery na krásne bavorské, rakúske Alpy a čistú prírodu. Človek má dojem, že seriál vznikol ako reklama lákajúca na horskú turistiku do Rakúska či Nemecka. Aj preto sa občas oplatí jednoducho "vypnúť" dať si dobrú kávu sadnúť k televízoru a kuknúť si niektorý diel (dva aj s pokračovaním). ()

slunicko2 

všetky recenzie užívateľa

Německá romantika. 1)  Do uší udeří hloupoučké dialogy, do očí pak seriálová kvalita (ve špatném smyslu) hereckých výkonů._____ 2)  Ovšem bod přihazuji za kýčovitě nádherné alpské lokace. Snad ani Zdeněk Troška by nedokázal najít lepší. Filmovací místa: Ramsau am Dachstein, horní Ennstal (Štýrsko), Dachsteingebirge, zámek Pichlarn (Hotel Herbrechter), částečně v Horním Rakousku, Salcbursku a v Kaunertal (Ötztaler Alpen - Tyrolsko). ()

Reklama

meda2016 

všetky recenzie užívateľa

Takzvaně "vypínací" seriál. Klade důraz na nádherné scenerie, občas známé herecké tváře a slaboučký scénář. Ani Odpad by nebyl od věci - ale za tu přírodu... ()

Galéria (1 022)

Reklama

Reklama