Ninjové Yamatu, Jinnain a Nezumi jsou vysláni mistrem na prozkoumání tajemného hořícího objektu, který přistál kousek od vesnice. Cestou narazí na druhou vyslanou skupinu Ninjů, která záhy téměř celá zahyne, když se střetne se skupinou mocných a téměř neporazitelných mimozemšťanů. Podaří se trojici Ninjů společně s Ninjou Rin a vesničanem Nishem zastavit vetřelce a přežít? (StrYke)

SeBig

Čekal jsem větší shit, ale tohle bylo docela i zábavný Ninjové si to rozdávaji s vetřelci (co maji sice na hovno masky) ale zase vraždí v krvavém gore stylu což se mi dost libilo, ke konci pár dobrých fightu i s mečem za doprovodu fajn hudby. Masky mohli být lepší, hlavní hrdinové byli dobrý a příběh to chtělo taky spestřit. Jinak fajn filmek. ()

CageDepp

Herecký výkony mi přišly, až moc dobrý na takový film. Mika Hijii ukazovala, jak jen mohla při soubojích sexy zadek. Tohle se musí brát, jako parodie a je to nářez. Škoda, že Alien při konečném souboji pak začal létat, protože před tou scénkou jsem chtěl dát 4 hvězdy. Nápad na film dobrej, ale provedení horší. Vyjadřování k vzhledu Aliena je zbytečný to se musí vidět. ()

kaylin

Japonské filmy jsou neskutečně zajímavé, stejně jako jsou neskutečně divné. A někdy i velmi špatné. "Alien vs. Ninja" je kombinací všeho, co jsem výše řekl. Je to film jistě zajímavý v tom, o čem pojednává (souboj ninjů s vetřelcem - není to TEN Vetřelec - není úplně špatný nápad), jejich pojetí je dost specifické a hlavně je to opravdu, ale opravdu špatný film. Tohle se spojuje do celku, který vás ale přesto může nadchnout. Takže pokud se nejdřív podíváte na hodnocení, ve vašem případě to místo 15 % může klidně být procent 50 nebo 70. Záleží na vašem vkusu a na tom, jaký máte vztah k béčkovým filmům. Takže i když dávám 15 %, je to opravdu krásných 15 %. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/03/alien-vs-ninja-2010-15.html ()

destroy83

Ultimátní ujeťárna made in Japan. Do bojů mezi znepřátelenými klany ninjů vysadili tvůrci této šílenosti vetřelce z vesmíru, který svým pojetím připomíná něco mezi potapěčem, ještěrkou a Gigerovým vetřelcem. Děj je prostý jak facka, dva klany ninjů se nemají zrovna moc rádi, takže proti sobě podnikají krvavé výpravy. Při návratu z jedné z nich se z nebe zřítí cosi, co z počátku ninjové považují za trik znepřáteleného klanu. Z triku se ovšem vyklube výše popsaný vetřelec a začne radikálně masit obyvatele planety země a to velmi rafinovaným způsobem. Ninjové nejsou ovšem žádná béčka, takže z vetřelce hodlají udělat sekanou. Nízkorozpočtový snímek trpí především použitím ne příliš zdařilých digitálních triků a chudou maskou vesmírného monstra. Další ránu mu zasazuje spousta vtipných momentů, které i přes zjevnou snahu tvůrců vtipně vůbec nepůsobí. Na druhou stranu zbytek vtípků je doslova kulervoucí a je většinou zasazen do jednotlivých soubojů ninja vs. alien, jejichž choreografie není vůbec špatná, stejně jako u soubojů ninja vs. ninja a spolu s ujetým humorem a porcí dobrého gore nabízí divákovi slušnou zábavu. Dílko během své optimální stopáže balancuje mezi koukatelnou srajdou a vynikající ulítlou peckou, takže u mě za tři hvězdy. ()

Terva

Parodie, která paroduje sama sebe. Když přišel teplej ninja s páskou přes oko, málem jsem to vypnul. CITÁT - Být nejlepší ninja bývá dost nepříjemný.......... Dialogy, no to je něco úplně příšernýho a když jsou doprovázený hroznou hudbou, nutí vás to stále držet prst na stopce a čekat, kdy se ten "džbánek naplní" a jak dlouho tu blbost vůbec vydržíte sledovat. Na filmu jsou nejlepší kostýmy, ty se opravdu povedly. Byl jsem zvědav na toho aliena, jak bude vypadat. Není zas tak špatný, ale triková stránka je nezdařilá. Jenže to byl první dojem. Po dvacetipěti minutách jsem to vypnul. To nešlo. Rychloposuvem jsem to dostal asi do čtyřicátý minuty a viděl "aliena" v akci. Musel jsem se smát. No nic, za pokus to stálo. Jedna hvězda. ()