Walking Dead - Season 10 (2019) (séria)

Michonina cesta (S10E13)

(epizóda)
  • Česko Čím se stáváme (viac)

Cudzinec Virgil, ktorého zajali v Seaside, vezme Michonne na svoj ostrov, kde má sľúbené zásoby. Michonne sa rozhodne ísť sama, ale miesto ani Virgilove zdržiavanie sa jej nepáčia. Virgil chytí Michonne do pasce a omámi ju. Michonne zistí, že nie je jediná uväznená. Šialený Virgil zdroguje Michonne, ktorá si predstavuje, ako by to dopadlo, keby sa namiesto Ricka spojila s Neganom. Musí sa teda čo najrýchlejšie spamätať, inak sa úplne zblázni a nenájde to, čo na ostrove hľadala - zbrane a zásoby. (TV JOJ)

jackalsc

Úžasné soundtracky které doplňují velmi vydařené flashbacky/jiné emotivní scény. Musím říct, že zatím tato série válí neskutečně v hudební stránce. Zatím v žádné minulé sezóně mě hudba nenadchla tak jako zde. Výrazná, pasující a nepřepálená hudba zasazena na místo kde přesně patří. ()

JanPrazak

Neskutečný díl! Naprosto nechápu 77%, které tento díl má, protože je fakt úžasnej. Snad nejlépe udělané flashbacky, co jsem kdy v jakém seriálu viděl. Nemluvně o tom, co Michonne našla a co na konci viděla. Masakr díl! ()