Tí, čo prežijú bitku o Hilltop, sa snažia uniknúť pred hordou zombie, ktorú proti nim ženú Šepkári. Čo chce Alfa? Bitka v Hilltope si vyžiada mnoho obetí a prináša celý rad prekvapivých zvratov. Gama a Earl sa zachovajú ako skutoční hrdinovia. Negan  (Jeffrey Dean Morgan) začne konať a ukáže, na čej strane skutočne stojí. Šepkári sa budú musieť zmieriť s trpkým neúspechom. (TV JOJ)

Najt

Dávám 5* za konec. Sice to není suverénní hodnocení, ale byl to nejlepší díl série. Začátek mě hned naštval. Minulej díl končil tím, že chytly hradby, tenhle pokračoval od půlky bitvy. To by takový problém nebyl, ale další problém je v tom, že ta bitva byla hodně roztřepaná, nepřehledná a rychlá, pak další střih a je po všem. V celku bitva trvala celkem asi 4 minuty. Jednotlivé scénky v lese byly parádní a konec byl špičkový. Ale, že bych koukal s otevřenou pusou fakt ne, čekal jsem to a bylo jasný, že chcípne buď Negan, nebo Alfa. Na druhou stranu mě překvapilo, že záporák umře lusknutím prstem a nedrží jo v seriálu vervomocí jako Negana. Závěrečný cliffhanger pak pobavil. ()

BROKEN_

Důvod proč je tenhle díl, tak moc dobře hodnocený, je dle mého kvůli poslední 5 minutovce, která........ byla pro fanoušky komiksů nepopsatelná. Ale i tak, v mých očích, byl lepší předchozí díl, a asi za to mohli ty emoce, ale to vem čert, tahle epizoda se povedla excelentně. Negan - po téhle epizodě, ho milujeme ještě víc! Jsem opravdu šťastný, že tvůrci udělali tu stejnou věc jak v komiksu, vlastně když to tak vezmu, to co se stalo, byl můj vysněný sen, a já tvůrcům seriálu za tohle moc děkuji. OBŘÍ PALEC NAHORU! " Dal sis načas ". :0 ()

adamix

Tvorcovia si museli poriadne šetriť sily počas prvej nepodarenej polovice série aby nakoniec vyšli s plnými zbraňami tak perfektnými dejovými zvratmi, aby nás - skalopevných divákov - doviedli do hotovej diváckej eufórie. Túto epizódu som si predstavoval úplne inak a vďaka tomu to dopadlo omnoho lepšie. Vyzerá to, že seriál vrcholí každým dielom, takže pevne dúfam, že úplný záver tejto série bude poriadna gulervúca záležitosť. ()

• Když se Beta (Ryan Hurst) u stromu naklání k Mary (Thora Birch), v kapse kabátu Ryana Hursta byl vidět mobilní telefon. Tento moment byl z epizody vystřižen a je vidět pouze na fotkách. (willy1)