Michonne nie je v Hilltope vítaná. Za posledných šesť rokov sa totiž odohrali udalosti, ktoré rozdelili komunity. Negan zistí, je dvere jeho cely nie sú dobre zabezpečené a mohol by ujsť. Má neočakávanú šancu získať slobodu. Využije ju na pomstu ľuďom, ktorí ho zajali, alebo všetkých prekvapí? Daryl, Aaron a Jesus nájdu úplne vystrašeného Eugena, ktorý si myslí, že zombie sa evolučne vyvíjajú. Štvorica chce utiecť, ale živé mŕtvoly ich sledujú. Nakoniec dôjde k zápasu, v ktorom Jesusa (Tom Payne) bodne skrytým nožom chodec zo stáda. Pritiahne si ho a zašeptá, že sem nepatrí, potom ho pustí na zem mŕtveho. Chodca niekto zastrelí šípom a Daryl pristúpi , aby ho preskúmal. Chodec bol v skutočnosti živý človek, ktorý mal na tvári masku zombie. Celú skupinu zrazu obklopia živí mŕtvi a všade navôkol počuť len šepkanie, ktoré vychádza zo stáda zombie. (TV JOJ)

DarweyD

100% si tahle půla rozhodně nezaslouží, ale jsem velice mile překvapen, o jak velkej krok dopředu se postoupilo, za sebe musim velice kladně ohodnotit choreografii závěrečný bitky, Jsem rád že všechno už neni jenom neslaná omáčka, a doufám v ještě větši vzestup kvality seriálu, 85% PS. jsem rád že Slipknot konečně dostali prostor v nějakym seriálu, už bylo na čase ()

PaTeXx

Jestli se opravdu "walkers" evolvují, tak nastává obrovský twist a dobrý námět k dalším dílům (eventuálně i k sériím). Jestli ne, tak jsem ze sebe teď akorát udělal piču, protože jsem úplně nepochopil sundání masky. Mimochodem ikonická hororová scéna na hřbitově byla společně se slow-motionama FAMÓZNÍ! A to nemluvím o samotném zabití jedné z nejlepších postav. "You are where you do not belong." ()

paddy35

Poznatky k dílům bez Ricka. Michonne v roli vůdce je vyloženě trapná a potenciál Daryla je nepochopitelně odsunut do pozadí. Zbytečně se oddaluje viditelný cliffhanger, který si všichni přejí rozluštit, stupidními dialogy o ničem a Walking Dead začíná pohřbívat sebe sama...Je to velká škoda. Ale v téhle tlupě všemožných postav není ani jedna, která by něčím vynikala. ()

Roa

Veľmi pozoruhodná epizóda, hlavne čo sa týka atmosféry, ktorú som v tomto seriáli azda ešte ani nevidel. Epizóda sa vyvarovala nudným zdĺhavým rozhovorom a záver, s určitou dávkou hororovej atmosféry veľmi potešil. ()