Walking Dead - Season 11 (2021) (séria)

Odpočívajte v pokoji (S11E24)

(epizóda)
  • Česko Odpočívej v pokoji (viac)
USA, 2022, 1 h 5 min

Tvorcovia:

Frank Darabont

Réžia:

Greg Nicotero

Predloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks), Charlie Adlard (komiks)

Norman Reedus, Melissa McBride, Lauren Cohan, Josh McDermitt, Christian Serratos, Seth Gilliam, Ross Marquand, Jeffrey Dean Morgan, Cooper Andrews, Eleanor Matsuura, Nadia Hilker, Andrew Lincoln (viac)

Agresívne zombie si razia krvavú cestu Spoločenstvom. Nemilosrdne sa vrhajú na ľudí a zanechávajú za sebou krvavú stopu. Mercer uviazne vo väzení, kým ho Max a Princezná neoslobodia. Spolu s Ezechielom, Maggie a ostatnými teraz musí bojovať nielen proti Pamele a jej stúpencom, ale aj proti armáde krvilačných zombie. (TV JOJ)

halablabla

2015 - 2022 Nejsem tu od samotného začátku.. ale 7 let není zrovna málo. :D Tenhle serial se stal něčím víc než obyčejnou tv show, vyrostl jsem na něm a navždy bude mou srdcovkou. Jediná věc, kterou bych změnil je zabití Carla, který by podle mého názoru přinesl mnohem víc seriálu, kdyby se stal leaderem po odchodu Ricka. Celý příběh je založen na otcovi, který bojuje pro budoucnost svého syna a oni tento odkaz pohřbily a nechali Carla umřít prakticky pro nic . A Judith za mě jako náhrada za Carla nefungovala tak jak jsem si představoval. Ale no co už. JDM zabil každou scénu jako Negan. Best postava. Bylo to překrásné finále.. povedlo se to a nemůžu se dočkat všeho toho kontentu co se chystá. Byla to neskutečná jízda. Bylo mi ctí sledovat. <3 ()

chemik11

Dramatický závěr skvělého návykového seriálu, zkouknuto za pár měsíců. Asi SPOILER škoda že jsme se za celou dobu seriálu nedozvěděli, jak to celé vzniklo, jak vznikli mrtváci, kde se vzal ten virus nebo co? Existuje léčba? Co se stalo s Rickem? Kdo to byl v tom vrtulníku? Kde žili? Začali jsme sledovat Živí mrtví - počátek konce, jestli se tam něco dozvíme. ()