Smrťáci unesú Daryla do Meridianu a podrobia ho brutálnemu výsluchu. Zostáva však neoblomný a neprezradí žiadne dôležité informácie o svojej skupine. Na veľké prekvapenie však objaví v radoch nepriateľa známu tvár – Leah. Získa tak šancu. Leah sa podarí presvedčiť ich vodcu Pápeža, že Daryl môže byť pre ich skupinu stále užitočný. Pápež podrobí Daryla nebezpečnému iniciačnému rituálu. (TV JOJ)

AllShallFall

Mě se chce brečet. Kam až se walking dead odebrali do úplných hoven. V každé sérii se prostě najde záporák, debil větší než ten předešlý. Kde ksou ty časy, kdy největší problém byly hordy mrtvých. Teď tu čelíme nějaké partě zoufalců, co našli Boha. Být fanatikem se stalo módou asi. Je to o hovně. Stále se mrmláme na jednom a tom samém místě, ale vždycky se tu najde ještě větší vymrdanec. Musím si tak polozit otázku: kde vlastně ale celou dobu byli schovaní. To je mi záhadou. J.sou to uz fakt blbosti. ()

kenkaku

Takže se vracíme o epizodu zpět (jako kdyby tohle nemohlo být místo “chystáme koně”) do přepadení, ale tentokrát sledujeme toho na, kterého se minule kašlalo. Celkem hodně mě štve, že se děj chová jako  kdybych si měl pamatovat co je zač blond pipka a jaký má vztah k Darylovi. Bohužel se tomu věnuje CELÁ epizoda (?!) bez jakéhokoliv zájmu o ostatní. Působí to dost zdlouhavě a nezáživně. Minule jsem přidal z 3 na 4, teď tedy ubírám z 3 na 2. ()

kery-

V předchozím díle jsem si stěžoval na ne úplně adekvátní nástup hlavního záporáka série, ale tento díl nám to plně vynahradil a celý se věnuje jen tomu, aby nám nastínil, jak nová skupina funguje a čeho se vlastně máme obávat. Smrťáci jsou sekta, která má zajímavého vůdce i pevně nastavená vnitřní pravidla. Sekta, která má důvody, které někomu sice můžou přijít absurdní, ale mají hlavu i patu. Je to zase úplně jiný pohled na to, co s lidmi dokáže udělat apokalypsa. Navíc celé to náboženství v tom.. jo - tohle by šlo. ()

Pudding

Až moc vidím v tom novém záporákovi  Francisca Scaramucciho z Happyho. Každopádně těch fanatiků/kultů mohlo už stačit ne? Chci někoho sympatického jako je Negan, ale podle komiksů moc nevim nevim :/ Celý díl o Darylovi je pěknej, ale bylo to skoro o ničem a chtěl jsem hlavně POŘÁDNEJ úvod záporáka. Tak snad moc dlouho nevydrží... PS: měnim názor je celkem badass ()

Najt

Daryl aktuálně válí, je to profík a tvrďák. Trošku překvapení je na koho narazí. Stane se členem smrťáků a může využít této výhody. Může získat Leah na svoji stranu. Zkrátka se otvírá další příběhová invence. Určitě půjde z.a. zase do pozadí. Ale uvidíme s čím autoři přijdou. Tohle byla rozhodně solidní epizoda a proč? Protože Daryl. ()