Zabiják v masce, uříznuté prsty, litry krve, nahé ženy - to vše na Vás čeká v hororu, který kráčí ve šlépějích nejslavnějších vyvražďovaček. A jejich pověsti rozhodně nezůstává nic dlužen! Skupina punkerů se vloupá do opuštěného skladu, aby si tam uspořádala divoký mejdan. Netuší však, že v budově se nachází děsivá bytost, které se nelíbí, že narušili její teritorium! Zabiják ve svářečské masce, s kladivem v ruce a zombie rodinkou za zády se chce pomstít za staré křivdy a neváhá přitom odstranit jakoukoli překážku. A věřte - jeho metody rozhodně nebudou mírumilovné! (oficiálny text distribútora)

iolaos

Nejedna se o zadny ackovy cajdak, i proto tady dabingovy mainstream kleje a krici. Vyhozenych padesat korun jen za nazev, rikaji si. Ovsem tvrde jadro stavnatych slatanin si prvni scenou s golemem-svarecem hnedka uvedomi, ze tohle prakticke cviceni zacinajiciho gore filmare je skvele odvedena prace. Vkuse se tady nadava, offscreen soulozi a infantilne komunikuje stylem "bradavky musi bejt, jinak by kozy nemely spicky".. - ikdyz tohle jde zcela mimo mne, ten spektakl uzasne zvarnenych vrazd s mohutnym gorefestem je jednoduse skvely.. Ac ziji v jinem svete nez tvůrce emař, nedovolim si hodnotit jinou znamkou nez vybornou. ()

J*A*S*M odpad!

Wow, už dlouho se mi nestalo, že by mě nějaký film tak intenzivně sral hned od první minuty a až do poslední s tím nepřestal. Panu režisérovi Davidsonovi by měl být udělen doživotní zákaz přiblížení se ke kameře už jenom z toho důvodu, že nás nutí sledovat tak odpornou partu "hrdinů", jimž se fandit zkrátka nedá. Zabijákovi a jeho zombie rodince by se fandit dalo (jejich vizáž je jediné malinké plus), ale pouze v lépe natočeném filmu. První odpádek roku 2011 a hned takhle vydatný. PS: Krve a mrtvol je dost, ale co z toho... 0/10 ()

juta

Zombieci zde nehrají skoro žádnou roli, pod palcem to má zabiják ve svářecké helmě. Punkeři jsou hned od začátku velmi otravní, jejich charaktery a mluva je úděsná, takže jste rádi, že když dojde na věc, tak je jim rozplácnuta hlava kladivem. Po většinu času se zde nic neděje. Dialogy znějí jako od čtrnáctiletých děcek, co se snaží namluvit parodii na nějaký film. Bez obsahu, jen blablabla a nějaké ty nadávky k tomu. Tady se dá fandit jen tomu zabijákovi. ()

ecceHOMMO odpad!

Továrna oživlých mŕtvol???....Nečudo...pri pozeraní by sa nejedna mŕtvola obracala v hrobe....Absolútne nesympatická partia punkerov blabotajúcich dve na tri so sexuálnym podtónom pohybujúca sa v otrasných kulisách. Avšak našiel som až tri pozitíva: strihanie prstov, to ako film skončil, ....a najmä, že skončil.....chvalapánubohu.... ()

Dellamorte

Prvý ( viem , že je len 3.1. ) ale zatiaľ najnadupaneší nášup indie produkcie , ktorý krvilačných poteší , fanúšikov indies nadchne a do slasheru " zaujatých " povzbudí. SWEATSHOP termín ovládaš , tak len spomeniem že na túto párty nebol pozvaný , no aj tak prišiel...ohodený sádlom , energiou, zváračskou maskou a kladivom. Začali sa likvidovať dredy , gothický makeup , kdejaký punk outfit a žúrka nabrala Jeho rytmus. Žiadne nóvum , postavičky určené na " sledgehammer " likvidáciu nepotrebujú charakter - stačí vizáž. Stacy to vyleštil slušne a dúfam , že nebude otálať...zo záverečných titulov ( ako aj z celého "obalu " ) som totiž to horrorové nadšenie vycítila. ()

• Koncepcia The Beasta (Jeremy Sumrall) bola inšpirovaná výkonom talianskeho gymnasta Jurija Chechiho, ktorý v priebehu slávnostného otvorenia zimných olympijských hier 2006 opakovane maskovaný húpal nadrozmerné zlievárne kladivo. (vander19)
  • Postava Enyx (Naika Malveaux) je pomenovaná po Enix Corporation (teraz Square Enix), vydavateľstvu videohier ako Dračí bojovník či Xevious. (vander19)