Bývalý trestanec Nick dostane ultimátum 24 hodín na to, aby úžerníkovi splatil dlh. Nick zapletie svojho najlepšieho kamaráta do plánu s cieľom získať poriadny balík peňazí skôr, než bude pre oboch príliš neskoro. (Ba-nny)

6thSun

Je nutné se smířit s tím, že Ritchieho double klasiku nikdo nepřekoná (jestli nevíte, o které dva filmy se jedná, není "Dead Man Running" film pro vás!). Můžeme být pouze vděční za každého režiséra, který se ho snaží napodobit a přitom to totálně nedojebe. Alex De Rakoff to nedojebal, naopak příjemně potěšil. 75% ()

Herr_Flick

Některé věci se daly očekávat s jistotou ponožek pod vánočním stromkem, některé herecké repliky nebyly zrovna ze zlatého fondu, ale i tak moc pěkný film ve stylu Guy Ritchieho (RocknRolla, Podfu(c)k, Sbal prachy a vypadni) a podobných. Pobaví, zápletka slušná, herci dobří - takže to nižší hodnocení (67%) bych nebral tak úplně vážně. ()

Lukoboss

To už tady párkrát bylo - ultimátum na splacení dluhu, jinak kulka v hlavě a ještě člen rodiny jako rukojmí. Takže šup, trochu koksu si dáme, abysme to vydrželi celou noc a jdou se shánět prachy. Chvílema je to zábava, jsou tam i povedený komický scény, ale pak přijde zase nějaký hluchý místo nebo dokonce úplně zbytečná zápletka ve stylu "hurá, prachy už máme... ne, najednou se něco podělalo, tak zase znova a pořád dokola", což začne být po nějaké době celkem únavný. Když k tomu přičtu ještě naprosto otřesnej britskej přízvuk, nemůžu hodnotit jinak než průměrem. P.S.: Ústřední dvojice jako by z oka vypadla A. Banderasovi a Xindlu X... a to si nedělám srandu! ()

bourec

Docela slušný.Pravdou je ,že sem trochu ztrácel víru v ten film,asi po třiceti minutách to ztrácelo dech,ale konec byl už zase v pohodě.A nakonec to dopadlo i podle mejch představ.A jedna zajímavost.Možná jen můj pocit,ale představitel hlavní role,Tamer Hassan(anglický jméno jak ze žurnálu-cha cha)mi vzhledově připomínal Banderase,prkennym herectvim Seagala,a pohybem Van Damma.Ale jinak ucházející lehkej nadprůměr.60%. ()

kapsomut

Bohužel pro mě, jsem všechno pochopil, než byl konec, takže mě závěr vůbec nepřekvapil. Celou dobu to bylo takový nějaký. Herecké výkony - pohoda. Nic Extra. Danny Dyer mě už ale docela začíná štvát. Nějak mě přestává bavit. Za to Hassan mě furt baví! 50cent klasika. Prostě takovej normální UK film. 60% ()

• Na filmu se mimo jiné podíleli také angličtí fotbaloví reprezentanti Rio Ferdinand a Ashley Cole. (Cliff Booth)