Archer

USA, (2009–2023), 53 h 53 min (Minutáž: 21–65 min)

Tvorcovia:

Adam Reed

H. Jon Benjamin, Judy Greer, Chris Parnell, Aisha Tyler, Jessica Walter, Jeffrey Tambor, George Coe, Maggie Wheeler, Adam Reed, René Auberjonois, Joan Van Ark (viac)

James Bond není jediným agentem pod sluncem, dalším takovým bojovníkem je Sterling Archer. Atraktivní agent slavné tajné služby ISIS. Avšak Archer není jen tak obyčejným agentem. Místo toho, aby neustále zachraňoval svět před zničením, raději utrácí většinu prostředků z konta přiděleného k čerpání při plnění misí za alkohol, stylové oblečení a hlavně za luxusní lehké děvy. Vše mu prochází jenom díky tomu, že jeho matka je šéfkou celé tajné organizace ISIS. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Necrotongue k tomuto seriálu (25)

Placebo Effect (2011) (S02E09)

Devátá epizoda dějem i použitým humorem skvěle navázala na předchozí díl a Sterling běsnil takovým způsobem, že mi málem odrovnal bránici. Živě vidím všechny ty lidi, kteří se pohoršují nad tím, že si tvůrci dělají legraci ze smrtelné choroby, ale mně se to jako člověku, který je nevratně daleko před většinou ostatních na cestě pod kytky,líbilo velice a fakt jsem si to užil. ()

El secuestro (2011) (S02E10)

No, rád se dozvídám něco nového. Desátá epizoda by se mohla jmenovat Pravda o Cheryl nebo taky Pravda o Pam. Znovu jsem se výborně bavil, tvůrci nechali opět vystoupit na povrch charaktery jednotlivých postav a došlo i na nějakou tu zběsilou přestřelku. ()

Jeu Monégasque (2011) (S02E11)

Tak teď už to bylo opravdu jako z "bondovky", centrum dění se přesunulo do Monaka se vším, co k tomu patří, takže došlo na formule, luxus, vysoké sázky v kasinu i na zběsilou honičku a spoustu vystřílené munice. Trochu jiný rozměr dodal epizodě vytunelovaný penzijní fond a následná reakce zaměstnanců. ()

White Nights (2011) (S02E12)

Tvůrci pokračovali i ve dvanácté epizodě ve vyhledávání exotických lokací, po Monaku z předchozího dílu přišlo na řadu Rusko respektive Moskva respektive Lubjanka. A to už je nějaká exotika. Barry Dillon byl opravdu skvělý tip na Sterlingova zachránce, protože jeho cena za poskytnutou pomoc se nikdy nemění. ()

Double Trouble (2011) (S02E13)

Díky předchozímu vývoji děje jsem od závěrečné epizody čekal hodně a zklamalo by mě, kdyby ji tvůrci nějak odbyli. Naštěstí se všechno podařilo zvládnout tím správným způsobem a třináctý díl uzavřel příběh druhé sezóny tak, že už se těším na další pokračování. ()

Seriálové popravy a znovuzrození

Seriálové popravy a znovuzrození

23.12.2011

Skončila nám podzimní televizní sezóna a kabelovky vyhodnocují čísla sledovanosti. Které seriály dostanou povolení pokračovat a které budou nemilosrdně zaříznuty? Nejdříve k těm úspěšným: Dexter bude… (viac)