Cameronův bývalý parťák v klaunském řemesle dorazí do města. Konkurent prodá Philovi nemovitost za zády. Mannyho nový kamarád je Glorii a Jayovi trochu podezřelý. (TV Prima)

JollerCZE

Skvělá epizoda, ale už mi opravdu přijde, že jednotlivé díly přichází do stereotypu, který se mi nelehce sleduje. Myslím, že celá ta Philova věc ohledně nemovitosti a boje s konkurencí byla dohnána až do skoro trapného absurdna. Phil není žádný hlupák, tak nevím, proč se až tak lacinou cestou z něj jednoho snažili v této epizodě udělat. Tenhle problém s opakujícími problémy stejného charakteru začíná být skvrnou na velmi dobrém seriálu. ()

Necrotongue

Zažil jsem těžký šok, osmnáctá epizoda byla plná klaunů, a přesto jsem se bavil. Manny už tedy pár kvalitních manipulací předvedl, ale využít vlastní matku, to už byl majstrštyk. Respekt. K tomu všemu se ještě přidal Philův boj o lukrativní zakázku, takže jsem byl téměř nadšený. 4*+ // "Kámo, rychle, nauč mě plakat na povel." "Rolling Stones se rozpadli." "Jo, to půjde." ()

• Anglický názov epizódy je narážka na pieseň "Send in the Clowns" z muzikálu A Little Night Music (1977). (dwdb)