Jurská planeta

• USA Voyage to the Prehistoric Planet (viac)

Na povrchu planety Venuše bují život. Nepřátelský život... Rok 2020, Měsíc je kolonizován a před lidstvem leží další významná vesmírná meta. Je jí planeta Venuše, která svými životními podmínkami, podobnými těm na Zemi, dává naději k nalezení mimozemského života. Posádky tří vesmírných lodí: Vegy, Siria a Capelly se spolu s robotem Johnem vydávají na průzkum planetárního povrchu. Jaké je však jejich překvapení, když na Venuši naleznou životní formy ne nepodobné těm z dávné historie planety Země. A ne všechny jsou jim přátelsky nakloněné... (Řitka video)

Wyrdas odpad!

Nechápu... rozum mi zůstává stát... Jak je možné, že film o tři roky mladší, než jeho předloha, kterou do detailů vykradl (až na drobné změny, respektive spíše výstřihy) může působit o tolik hůře? Planeta Bouří, kterou tento film znásilnil dosahuje mnohem vyšší kvality jak obsahové (lepší dialogy), tak hereckým obsazením. Nemohu hodnotit jinak, než odpadem, neboť zde se jedná o prachsprosté znásilnění předlohy. Nejde o remake, prostě jen o vykrádačku. Mimochodem, Planetu bouří jsem znal již dávno, tento film jsem si koupil za 10 Kč kvůli tomu, že mě zaujal přebal. Jak klamavé, jak scestné a lživé... typicky Americké hodnoty... Vyhozené prachy, za které jsem si mohl zaplatit třeba hru fotbálku. ()

Marty_v.S.

peklo! peklo za Zemi, respektive na Venuši přátelé .. scénář má díry jak fotbalová síť, zhusta postrádá logiku, a herci jsou naprostý tragédi (alespoň se tak tvářili) ... myslím, že podobný scénář by jsme dali s kámošema do kupy během jednoho sezení v hospodě a tvářit se jako prkna, by jsme se dokázalli taky .. dávám jednu * za pěkný návrh skafandrů a vozidla (fakt to jedinné, na co se dalo koukat), současně za hlášku: "já to zastřelím" (ta mě fakt pobavila), a za to že jsme byli hned v úvodu (celkem nelogicky - asi proto, aby jsme věděli, že vesmír je fakt "svině") zbaveni jedné posádky úderem meteoritu ... PS: nakonec jsem to dokoukal, ale musel jsem si posledních 5 minut vrátit, jestli jsem neztratil někde pointu ;) ()

Milabusek

Dobře zvýšil jsem hodnocení z odpadu na 1* a to proto že tam nejsou žádní dinosauři akorát nějaké černé obludy kteří se snaži vypadat jako dinosauři a nesmyslný scénář který naprosto urazil toto je opravdu síla. 20% ()