Polepšovna mazlíčků

(relácia)

Přerostl vám problémový pes nebo kočka přes hlavu? Znepříjemňuje život vám i okolí a nevíte, jakou špatnost provede příště? Pošlete vašeho mazlíčka do polepšovny! (oficiálny text distribútora)

stybro odpad!

Nesnáším novu a její debilní pořady.Už by se tam měl někdo vzpamatovat.I ten blbej pes v tom díle co sem viděl měl víc rozumu,než ti kravaťáci co to vymýšlejí.Koukat na psa,jak neposlouchá a sere jim do kytek,mě nebaví.To můj pes dělá taky a do televize s ním nejdu. ()

dejvyd odpad!

Necápu jak něco podobného může vzniknout ... přece stačí pokud si pořídím psa tak s ním začnu chodit na cvičák, abych ho něco naučil a poslouchal mě ... tento pořad je totálně o ničem :-) ()

valinka odpad!

Absolutní děs Drtivou většinu majitelů odeslat na výcvikový tábor bez psů samozřejmě, ty do lázní aby se dali dohromady. Žertová to byla fakt VOLBA už jen to jak na psy mluví jednotvárně stejný ton.A jen na okraj měla jsem tu čest osobně do detailů popisovat nebudu,ale nepoznala že před poštou neštěká její krysařica,ale moje špiclína. Ještě jí u toho moh sekundovat Ruda abylo by to dokonalé I když ten by na ně vrčel a pokousal je ()

Potjoc

Výchova koček a psů, vtipné komentáře mojí tety dávaly pořadu šmrnc. Ale ten díl s bezsrstou kočkou a dvě silnými černými kočkamy je asociační s tímto pořadem. Jak se teta pohoršovala z bezsrstých koček obecně, jsem řval smíchy na celé roky. ()