Agyaat

• India अज्ञात: थे अननोन
všetky plagáty

ricci.s

Po celkom pozerateľnom thrilleri Kaal (2005) sa Indovia rozhodli nakrútiť horor s podobným námetom (tentokrát sa jedná skôr o variáciu na Predátora) a dopadlo to približne rovnako. Skupina filmárov sa vyberie do džugle nakrúcať film, ale pokazí sa im kamera, čo spôsobí omeškanie natáčania o 4 dni. Tak sa vyberú kempovať hlbšie do džungle, avšak jedného po druhom ich likviduje neznáme stvorenie. Ako skoro v každom indickom horore, aj tu sa veselo spieva a tancuje, už si asi začínam zvykať. Prostredie bolo veľmi pekné a je to celkom slušne natočené. Horšie to už vidím s hercami – jeden debilnejší ako druhý – a toho ich sprievodcu by som rovno poslal do ústavu pre choromyseľných. V druhej polovici nás čaká celkom akčná naháňačka po džungli, takže nejaké to minimálne napätie tam je, ale gore teda nečakajte. Napriek mnohým nedostatkom som v kútiku duše cítil úprimnosť a radosť z natáčania, takže to bude za tri. ()

gumli

Nie zlý indický horror,je taká indická verzia známeho filmu "Predator".Vadila mi tu len hudba,bola príšerná a väčšina hercov sa správala ako debilkovia.Ináč fil ako horror celkom ušiel.Správanie hercov mi niekedy pripomínalo skôr našich tmavších spolubratov v rómskej kolónii,hlavne keď sa medzi sebou hádali.Ale čo to bolo za stvorenie čo lovilo tých hlupákov,to neviem,pretože to čudo nikdy neukázali.Ale isté je že bolo veľmi rýchle,veľmi silné,skrývalo sa to pod listím a bálo sa to vody.Vlastne voda bola záchrana pre dvojicu ktorá sa zachránila.Ináč džungľa bola pekná,zo zvierat ale ukázali len jednu opičku,jedného slona a nejakého toho hada,ináč nič.Očakával som že aspoň na konci filmu ukážu to stvorenie,ale nie,škoda.Ale neľutujem,skúsim ešte ďalšie indické horrory. ()