Únos

(TV film)
  • Česko Únos na Blízkém východě (viac)
Veľká Británia, 2007, 50 min

K 11. září došlo na počest teroristického útoku, který se odehrál téměř na den přesně 30 let předtím: simultánní únos čtyř letadel směřujících do New Yorku, uskutečněný členy Lidové fronty pro osvobození Palestiny (PLFP). Tato událost byla mnoho let považována za „nejčernější den v historii letectví“ a hrozila vyvoláním mezinárodní krize. Dokument nyní vypráví celý příběh o 21 dnech „Černého září“ 1970 prostřednictvím osobních výpovědí těch, kteří přežili zrod leteckého terorismu – vyjednavačů i samotných teroristů, pozoruhodného archivního materiálu a nově odtajněných dokumentů. (oficiálny text distribútora)

fleker

únosy už sou dneska běžná věc, čórujou se letadla, aby se vidělo, který náboženství je to vlastně in, na oběžnou dráhu se unášej mentálně zaostalý farmáři z americkýho venkova, kde jim pak malí šediví kucí s velkáma černýma kukadlama prováděj lumbální punkce....to snad už nikoho nemůže překvapit...ale nekradou se zdaleka jen lidi nebo věci,,,brácha mi kdysi pouštěl takový homevideo,,, zřejmě zrovna něco slavili, protože v něm účinkovala parta hulákajících chuligánů probíhajících ulicemi brna,,,byla mezi nimi taky jedna slečna, a nějakej hoch, se jí každý dvě minuty ptal, jestli mu ukáže pyču (to video mělo asi 40 minut),,,pak se dopotáceli do takovýho parku, kde nějaká mladá holka nic netušíc venčila psa....najednou, kde se vzalo tu se vzalo, přehnalo se přes ni stádo pěti nebo šesti vožralů (brácha a spol), jeden z nich chňapnul pudla, dal ho do podpaždí a utíkal jako vo závod daleko za obzor...na konci bylo ještě pár poskakujících záběrů ..na blondýnu naprosto neschopnou slova, křečovitě svírajíc zbytek vodítka ()