Silná armáda proti jednomu mladému muži a jeho bájnému meči.. Příběh mladého muže Magnuse, který je vyvolen k tomu, aby dostal svůj lid zpět do zaslíbené země – do země Prométhea. Král Zane se dozví o jeho úkolu a vyšle bojovníka Kronina aby jej zabil. Princezna však tento záměr odhalí a předá Magnusovi na jeho ochranu meč svých předků. Ten patřil Dradenovi, nebojácnému a silnému válečníkovi, který tímto mečem pobil přes tisíc královských vojáků. Jeho poslední slova byla „Můj duch sestoupí na mocného bojovníka mezi vámi a povede svůj lid k tomu, aby zničil naše utlačovatele a odvedl nás do svaté země, Prométhey“ (oficiálny text distribútora)

Z0oMb3E

Po tom ako som obžral všetky nechty dokonca i na nohách som zistil, že z filmu neubehla ani polovica. Einstein mal kurevskú pravdu, čas neplynie každému stejne a "film" znudene vypínam. Ja som pri 40 minútach projekcie prišiel o najlepšie roky života. A prečo? Výstrih na obale navnadil, dej totálne znechutil. A to sa považujem za hrdého sledovača nízkorozpočtových béčiek. ()

Patt1 odpad!

..toto snad tvorcovia nemyslia vazne...akoze sorac za koment, ale vacsiu hovadinu som strasne dlho nevidel. Uz sice bolo par filmov, ktore som dokazal pozerat sotva do polovice, ale toto som vypol a vyhodil asi po 15 minutach. Mam to brat ako strasne zly vtip? Pretoze nazvat to filmom je strasna odvaha. Nie som moc priebercivy co sa filmov tyka, ale toto bolo , je a dlho bude ma mna privela. A to nie je ani Halloween... ()

romanz123 odpad!

O tomto filmu jsem dopředu nic nevěděl, ale obal DVD v trafice vypadal celkem lákavě, tak jsem si řekl, že to zkusím. Přišlo ale velké zklámání, v tomto filmu je špatné snad úplně všechno - špatný příběh, špatní herci, špatné "efekty" a až neuvěřitelně hrozné kostýmy. Lze doporučit snad jedině jako studijní materiál na téma "Jak hluboko až může kinematografie klesnout". ()

someone

LOL!! Tak film jsem shlédnul dříve, než jsem si přečetl zdejší hodnocení a musím uznat, že to vážně byla chyba... Takovou prasečinu bych totiž nenatočil, ani kdybych náhodou se zapnutou kamerou spadnul do otevřený žumpy poblíž končícího festivalu v pojídání krevet se šlehačkou a nechal jí cca jeden a půl hodiny běžet. Prostě humus!! Jak už tu někdo psal, tak v tomto "filmu" byly použity asi vůbec nejhorší fantasy kostýmy a masky??? co jsem kdy viděl (viz. WTF!?! ten plešatej sádelník s křivejma haxnama a jeho kostým alá "nohavice mi vorval sousedovic pes" neboli "u Maxim Turbulenc už nebylo místo"???) - no pardoooon, ale trapnějšího záporáka jsem ještě neviděl:-))) Taky jsem si marně lámal hlavu, koho mi sakra připomíná otec hlavního hrdiny, ale nakonec jsem na to kápnul a ten, kdo viděl Čáryfuka, na to přijde určitě taky:-)) No a nejvtipější scénkou se pro mě pak bezkonkurenčně stala původně zřejmě "srdceryvně" zamýšlená rozlučka s přerostlym žlutym Gremlinem, kterej před svou smrtí vypouští z huby jednu perlu za druhou (viz. "magickej šutrák je půl dne cesty doleva..." - vzhledem k tomu, že se válí uprostřed lesa u ohniště, je to rada opravdu k nezaplacení:-))) No nic, kašlu už na další spousty nesmyslů, který bych rád z filmu vypíchnul a raději se jdu číhnout na něco smysluplnějšího - např. na výcvik kamzíků pro potřeby mezigalaktické špionáže:-) A za co že vlastně ta jedna hvězdička? Asi za těch pár polonahejch štětek a za to, že takovýhle filmy mi dávaj naději, že i já jednou se svým mobilním telefonem natočím celosvětovej blockbuster!:-D ()

Godhaj odpad!

,,Kdo jsi?“ ,,Já jsem ten, kdo není.“ ,,Prosím, ušetři mně poezie, nemám náladu na zábavu.“ Některé filmy jsou špatné a každému je ihned jasné, co se nepovedlo. Většinou je to kamera, herci, nebo režisér, případně soundtrack. Pak ale existují tak příšerně špatné filmy, u kterých se o těchto jednotlivých aspektech nedá vůbec hovořit, a jediné, co je možné, je konstatování, že ten film je ve všech směrech naprosto hrozný. A do této druhé kategorie zcela jistě patří i Cesta do hlubin země Prométhea, která posouvá hranice nejhorších pokusů o fantasy filmy o stupínek níže. Divák se tak může těšit na papundeklové vězení, světelné meče, komando modelek-amazonek, žlutého Yodu, zfetovaného krále Laibacha a zem čmuchajícího plešatého geroje. ()

• Natáčení probíhalo v Louisaně v oblastech Covington a Hammond. (Terva)