Lenny (Luna Schweiger), dcéra nemeckého policajného komisára Nicka Tschillera (Til Schweiger) sa chce pomstiť za smrť svojej matky, ktorú má na svedomí turecká zločinecká organizácia. Nickove najhoršie nočné mory sa stanú skutočnosťou, keď jedného dňa Lenny zmizne z domu. Podľa vystopovaného mobilného telefónu zistí, že jeho dcéru uniesli obchodníci s ľuďmi v Istanbule a zavliekli ju do Ruska. Lenny musí bezpodmienečne nájsť a dostať ju z rúk bezohľadnej mafie. Spolu s partnerom Yalcinom (Fahri Yardim) preto cestuje do Moskvy, kde sa pokúsi zachrániť svoju dcéru pred takmer istou smrťou... (TV Markíza)

mdf

Cestovní reklama na Istambul a Moskvu,ve které se mi líbilo,jak byli vyklizený ulice a náměstí,aby tam mohli natáčet honičky a atd.,ten kombajn na Rudém náměstí,pokud tam opravdu byl,to muselo být asi hodně povolení,tohle mě zaujmulo asi nejvíc,jinak klišé hledání unesené dívky,napodobenina trošku,ale opravdu jen trošku 96 hodin. ()

joelly01

Konecne jsem videla i tento (posledni?) dil! Do kina jsem na to nesla, pekne jsem si pockala na DVD, neb Klenot "Tatort v kine" odmitl. Ale k filmu: Neni to nejhorsi dil Serie, stval me min nez ten posledni. S Tatortem to nema samozrejme uz VUBEC nic spolecneho (pokud jste fanousci Tatortu jako takoveho tak se tomuhle asi radeji i vyhnete), "uzivilo" by se to i jako samostatny akcni film. Navazuje to spise na treti dil Serie "Velka Bolest" a Luna se zde vydava do Turecka aby zakroutila krkem jednomu turkovi co ji prave ve tretim dile hodne nastval. Misto zakrouceni krkem gangsterovi se ovsem ocitne ve sparech padoucha a to zjisti Nick Tschiller a vydava se dcerku zachranit. Je to takovy prumerny akcnak, cekala jsem ze to bude horsi, ale nehty mi z toho neslezly, takze davam prumer. Luna navic pekne ztloustla a i oblicej ma ponekud livancovity, procez doufam ze Til konecne dostane rozum a prestane ji obsazovat do kazdeho sveho filmu a radeji ji zazene do fitka a zakaze pana mekdonalda. ()

Slartibarkfast

Německá verze 96 hodin v poněkud skrovnějším a méně povedenějším kabátě po strejdovi z matčiny strany. To je ta rodina, co s ní sice nechcete nic mít, ale společným oslavám se zkrátka nevyhnete. A když už na to dojde, zkrátka to přetrpíte, i když strejda neustále chrchlá, páchne po naftalinu a jeho otravný hyperaktivní syn šilhá, ve škole je očividně pozadu a spolu nemáte pražádnou společnou zálibu, ale ostatní vás nutí, abyste se s ním kamarádili. Ten kabát tu teď visí před vámi, je o dvě čísla větší, než by strejda potřeboval, prožraný od molů, špatně šitý a chybí mu knoflík. Jednou jste si ho zkusili, ale bezpečně víte, že víckrát to neuděláte, natož abyste v něm chodili dobrovolně a na veřejnosti. 30% ()

mira007

Drsnému policajtovi Tschillerovi unesou dceru, která se vydala zabít do Istanbulu vraha své matky, ale nakonec skončí jako živá bomba, která má zabít nějakého mafiána v Moskvě . Miluju invenci scénáristů, ikdyž tady to vypadá jako varianta 96 hodin s Neesenem. Formálně všechno v cajku - solidní permanentní akce V Istanbulu i v Moskvě, přestřelky , bitky, striptýzové kluby , klinika na obchod s orgány a jeden kombajn na Rudém náměstí... jenže výsledek je něco tak sterilního, že dojem nemastné neslané vystihla naprosto perfektně moje drahá polovička, když po dvaceti minutách řekla, že to vypadá jako Rosamunda Pilcher. Možná tam nebyla romantika a jel se akční film, ale ten feeling sterilní nažehlenosti tam prostě byl. Mám rád Tila schweigera a za kombajn dvě hvězdy. ()