Uväznená s monštrom

• Česko Uvězněna s monstrem (viac)

V nejtemnějším koutě opuštěného zchátralého domu na okraji pustiny se ukrývá nebezpečná bestie. Má lidskou podobu, ale uznává jen zákony divočiny, kde je nejdůležitější... přežít. Lstivý noční dravec loví instinktivně a zabíjí pro potěšení. S lehkým svědomím si bere, po čem zatouží. Jednoho dne vstoupí do prázdného domu Sophie, dospívající dívka s podivnou minulostí. Brzy se ocitá zamčená v jedné z místností, odkud ven nepronikne ani hlásek. A pomalu zjišťuje, jaké to je, být předmětem zvířecí posedlosti. V noci, když v neproniknutelné tmě čeká na nevyhnutelné, ji děsí šílený pohled monstra za oknem jejího improvizovaného vězení. S novým dnem přichází záchrana - Gavin. Drží bestii v šachu, ale ani on dveře její kobky neodemkne. Co spojuje samozvaného věznitele s tímhle úskočným stvořením číhajícím za dveřmi? Všechny Sofiiny pokusy o útěk končí nezdarem. Zbývá jí jen naděje, že se jí na pomoc vydá někdo z kamarádů. A také obavy, co se s nimi stane, když se dostanou k monstru příliš blízko. (oficiálny text distribútora)

Brano odpad!

Tak tento horor ma nedokázal ani na minútu zaujať. Hlúpy dej, príšerný strih, kamera a ešte tragickejší scenár a herci. Dosť nevydarený film. Miestami som sa už pri tom neustálom snení hlavnej postavy, alebo vybavovaní spomienok, či čo to vlastne bolo strácal. Proste strata času. ()

Dickator odpad!

Už podle názvu jsem tušil, že to bude hovadina. A můj skepticismus byl naprosto na místě, herecké výkony místy velice vtipné, samotný scénář zhovadiilost nejvyššího kalibru, a provedení to akorát dorazilo. Bohužel, tohle je ztráta času. ()

djbarrel

Další fim v němž dostala logika těžce na prdel. Nelogický scénář, nelogické chování postav, nelogické vysvětlení příběhu atd. Nedávalo v tomhle filmu nic smysl a to počínaje partou "lovců duchů" a "monstry" konče. Dokonce ani název (český) nedával smysl. Přes to všechno se na film dalo dívat, ale musí se to brát spíš jako thriller(a to ještě hodně amatérský), protože jako horor nefunguje vůbec. 33 % ()

DonSimeone odpad!

Ako môže mať táto tragická hanebná sračka 40% nechápem, ja som to zhnusený vypol. Príšerný scenár, amatérska réžia, nulová atmosféra, nelogickosti, ani tu jednu hviezdičku tomu dať proste nemôžem. ()