Astronom Bill Whitley (William Powell) je příliš zaměstnán svým objevem komety tak, že skoro nemá čas na svou ženu Vicky (Hedy Lamarr). Zanedbávaná manželka se nechá dotěrnou sousedkou přemluvit, aby si u astroložky objednala předplatné horoskopu. Nejenže tím rozčílí svého vědecky založeného muže, ale navíc začne věřit tomu, že má v příštích dnech potkat muže svých snů. Když se setká s náhodným Lloydem, předpokládá, že to je on. LLoydovi se navíc Vicky líbí, tak se ani nebrání, a manžel Bill se z toho může zbláznit. (IQ Tiqe)

IQ Tiqe

Žena se zhlédne v astrologii. V horoskopu zjistí, že potká životní lásku a její stávající manžel dělá co může, ale nic nenadělá. Dokoce ani nevyhodí jejího vyvoleného nového manžela. A to je důvod, proč se mi tenhle film nelíbil. Přestože pokládám astrologii za nesmysl, chování postav je nelogické a naivní a místy mě vytáčelo. Ano, občas byla zábava, ano Powell hraje skvěle, jako vždy, ano, Lamarr je nádherná a stačí když nečinně sedí a "hraje" očima a je zábava, ale strašně mě prudil děj. # [viděno: monitor, 2.0->5.1, EN sub] # příběh 5 | hudba 8 | humor 3 | akce 0 | napětí 0 | pustil bych si znovu 5 ()

• Hlavní role byla nabídnuta Joan Crawford, která ji odmítla se slovy: „Bylo to o dívce, která jen okouní a nic nedělá. Řekla jsem studiu, ať to dají Hedy Lamarr.“ (IQ Tiqe)