Dům snů

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2009

Deset párů soutěží o dům snů, ale zvítězit může jen jeden! Odtrženi od běžného života, bez informací, mobilních telefonů a kontaktu s rodinami, si účastníci unikátní reality show plné emocí vybojují šanci získat luxusní bydlení na lukrativním pozemku... (oficiálny text distribútora)

Colonist odpad!

Vždyť je to v podstatě další Big Brother, jen s tím rozdílem, že místo chlastání a nicnedělání tu stavějí barák. Jenže o samotnou stavbu tu ani tak nejde, jde o to, jak se budou všichni navzájem urážet a hádat se... ()

Chrysopras

Tak jsem si dal tenhle předkrm před LM a . A má to poměrně zajímavej nápad, což ocenuju tou hvězdičkou. Jinak je to ovšem klasická "reality" přehlídka nejrůznějších primitivů jejichž sledování dokazuje nikoli evoluci, ale devoluci ( KORN to natočili přesně )... ()

cariada odpad!

Dřít se na baráku a pak mít kulový? A ještě na mě kouká půl národa, kdepak a ještě se snažit o náký emoce, aby se bylo na co dívat. K tomu děsný moderátor, přijde mě že , podobný reality jsou u nás už za svojím zenitem a je to dobře. ()

pakobylka odpad!

Víceméně proti své vůli jsem viděla - a slyšela - téměř celý druhý díl ... nějak mi to stačilo. Je to takový "Dům ze zlých snů". ()

Fallen_One

Tak zrovna na stavění baráku vůbec nejsem zvědavej. Jediný co byla sranda byly ty charaktery tam...klasická česká závist a vychcanost téměř na každým rohu :o) ()

drexik odpad!

Tak to nám zase jednou na nově vyhlásili soutěž, kdo vymyslí debilnější pořad. Vítěz zaručeně trpí nějakou psychickou poruchou, nemusí být však příliš smutný, soutěžící ho trumfli. ()

st.verka odpad!

Tento pořad útočí na ty nejhorší lidské vlastnosti a tvůrci čekají, že se na tom bude národ pást. Tohle může něco přinést jen těm, co vyhrají. Tedy jestli se po tom všem z té výhry ještě budou umět radovat. Národu a divákovi to kromě pokleslé zábavy nepřinese vůbec nic. ()

R´Hell odpad!

Doba reality show už dávno uplynula, a proto zřejmě Nova už zapomněla, že správná reality show má být alespoň zábavná, když už nic! Ale ani tento atribut nebyl u Domu snů splněn. Vznikl utahaný pořad s opravdu nesympatickými soutěžícími, nudným moderátorem a... Já vlastně nevidím žádný klad. Na to se nedá dívat, ani z nudy. Může něco podobného formátu klesnout ještě níže? Nemyslím si. ()

Kosmik 1 odpad!

Nebudu hodnotit povahy zúčastněných lidí, kteří byli v této soutěži, páč to bych musel s hodnocením do mínusu. Ale celkový koncept téhle soutěže byl šílený a co si pamatuju, tak soutěžící byli i co do zručnosti totálně leví, hlavně že kecat jim šlo všem docela dobře. Kdyby měl celý národ takto fungovat, tak bychom to mohli rovnou zabalit. Je jasný, že každý rukama dělat neumí, tak se tam ale kruci nehlásím ne? 0% s přimhouřeným okem. :-) ()

DeLaMorte

Těžko hodnotit něco co ještě nebylo uvedené celé,ale jen první dva díly.Ovše opět se jedná o reality show založenou na psychice lidí,vzahů apod..ostatně my co chodíme do práce nemusíme koukat na reality show,ale pociťujem onu lidskost každý den. ()

Lukoboss odpad!

Tak dlouho jsem se tomu bránil, až jsem nevydržel, a na kousíček jednoho dílu jsem se podíval. No pochopitelně jsem to neměl dělat, protože to byla hrůza. Celé to absolutně postrádá jakýkoliv smysl, soutěžící na sebe neustále nadávají, když jim dovezou nějaký stavební materiál, tak sborově udělají: "Jéééééééééé!". Jak děti v mateřské škole. Akorát jsem se utvrdil v tom, co jsem si myslel už při sledování ukázek. ()

Pussycat18

Tohle je zajímavý sledovat. Pořad Áčko má v hodnocení 41 procent... a přitom to bývala hrozná sr... Na tohle se dle mého dalo koukat, ne hltat každé slovo, ale jako kulisa nic hroznýho... nevím, co v tom je a je mi to celkem jedno. Nicméně sledovanost to celkem mělo, nápad taky, cena moc pěkná, vítězové v pohodě... po ukončení hodnotím 3* - * za odvedenou práci, * pro vítěze a * pro Honzu, kterej je neskutečná citlivka :-D ()

blues odpad!

NE, NE A NE! Kdy už Nova pochopí, že reality show nejsou její silnou stránkou? Proč bych měl cizím lidem stavět vlastníma rukama barák, když pravděpodobnost výhry je malá a záleží na soutěžících a jejich antipatiích? Oproti Survivorovi (ktery ma prakticky totozny scenar, jen na ostrově) je toto neskutečná kupa hnoje... ()

Delaney odpad!

ČR je v krizi, 40rodin přišlo o domov kvůli povodním, státní rozpočet je v prdeli o 165 000 000 000(mohl jsem napsat mld. ale ty nuly si vždycky víc užiju) a Nova se rozhodne rozplakat chudý rodinny, který nemaj domov, nikdo jim nechce půjčit, ptž je 50-50 jestli příjdou o práci (pokud nějakou maj), tím že nabídne dům za 15milionu největšímu kreténovi, co se nabídne.... A nic proti Musilovi, ale..... proč? proč? proč? ()