Dům snů

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2009

Deset párů soutěží o dům snů, ale zvítězit může jen jeden! Odtrženi od běžného života, bez informací, mobilních telefonů a kontaktu s rodinami, si účastníci unikátní reality show plné emocí vybojují šanci získat luxusní bydlení na lukrativním pozemku... (oficiálny text distribútora)

Perfo odpad!

Seženeme pár lidí, ať si sami postaví vilu jako kráva a budeme je při tom točit. Oni si po čase budou lézt na nervy a štáb bude doufat, že se alespoň někdo psychicky zhroutí, nebo spáchá sebevraždu...klasická ukázka novácké vyčpělosti a sázení na trapný dávačky... ()

Košoun odpad!

Zřejmě ta nejhorší česká reality show, která kdy vznikla. Několik naprosto nesympatických buranů z vesnice řeší naprostý kraviny při "stavění" baráku. Jan Musil to jako moderátor nezvládá. Všichni jenom remcají, nic nedělají, mají všeho dost... Do toho řeší své rodinné problémy, které nikoho vůbec nezajímají. Ono na tom nemůže nikoho vůbec nic zajímat. Není tam vůbec nic, kvůli čemu bych se na to chtěl dívat déle než jeden díl. A nenapadá mě typ člověka, kterému tohle může něco nabídnout. ()

JohnnyB.

Dávám za tři. Podle mě v našich krajích docela originální (přestože už něco podobného vysílala Prima, její verze mě vůbec nezaujala). Soutežící byli povětšinou hrozní. Ale i díky své drahé polovičce jsem to jakž takž skoukl a zas tak strašné to nebylo. Mezi reality show u nás bych Dům snů zařadil mezi šedý průměr. ()

MarleyCZ odpad!

Jde vidět, že nova silně upadá. Její nové pořady jako je ČS superstar, polepšovna mazlíčků a teď dům snů. Jako to v realityshow bývá všichni mají radost z hádek a neustále jsou na obzoru konflikty. Výběr soutěžících není nějak slavný, snad se mi líbí jen moderátor Jan Musil. 2% čili ODPAD! ()

Heavyman

Ještě jsem neviděl tolik ubrečenejch lidí na jednom fleku.V tomhle pořadu se brečí třeba jen kvůli tomu, že máš studený jídlo!!Oni jdou dobrovolně to soutěže, aby vyhráli barák a furt řvou jak je jim smutno po rodině a to tam nebyli ještě ani dva měsíce!!!Samotnej barák by hořel jak papír, protože ho stavěj z rákosí a pochybnýho dřeva!! ()

Dartdevil odpad!

Pravděpodobně nejhorší reality-show, které jsem kdy viděl. Oni dokonce chtějí po chudáčcích soutěžících nějakou práci! Po soutěžících, kteří byli zajisté důkladně vybráni sérií testů o levorukosti, takže platí rovnice 20 účastníků = všech 40 rukou levejch (leváci prominou, nic osobního). Hrůza. ()

hackstolle odpad!

Naprosto uprimne vam posim, ze jsem u toho vydrzel asi tak sotva pet minut..., ale dost na to, abych zjistil, ze je to takova "tuuuuuu" , ze ji rovno neni. To se ale da poznat uz z upoutavek. No ono co bychom take mohli od Novy cekat, ze? Proste zase odpad. ()

Pagliacci odpad!

Jako vždy když se sejde větši počet lidí v uzavřeném prostoru. Výsledek je padesát minut neustálých hádek za účelem zatraktivnění sebe sama v télevizi... I zde, kde by človek řekl, že jde o stavbu domu je to hlavní atraktivita pro potenciálni diváky. ()

Renie42 odpad!

První dojem je jednoznačně špatný. Už to téma je o ničem. Postavím si dům a někdo mi ho pak vyfoukne. Hádky, pomluvy, to má asi Nova moc ráda. Proboha, ať se tam na Nově probudí a dávají něco zajímavýho. ()

yaqwsx

Na zčátku mě napadlo: "Konečně něco nového.", jenže pak se to zvrtlo - umělé vyhrocování vztahů, pravidla sem, tam... Prostě to neklaplo ()

kenny79

Nejhorší pár celé soutěže a on se dostane až do finále. naštěstí, když už začali rozhodovat diváci bylo to jednoznačné. ()