Goregasm

USA, 2007, 99 min

Réžia:

Jason Matherne

pornogrind

Tak tohle byla pecka.Nechutný,perverzní,sexem a úchylkama nabitý film s pořádnou dávkou humoru,krve a spermatu.Tohle musel natočit nějakej nadrženej prasák,protože tolik perverzností a ujetostí nemůže napadnout normálního člověka.Ať už se to týče samotného dění nebo kulis a prostředí.Všude samá kunda,péra,porno plakáty,hudební plakáty(třeba Ramones)nebo filmový plakáty(třeba Rambo 3).Hlavním tahounem filmu je killer COCKFACE.Už jeho outfit nám naznačuje,že tenhle film tvůrce pojal jako jednu velkou nechutnou prdel.A to se povedlo.Smíšení nechutnosti a humoru mě prostě baví.COCKFACE má na hlavě helmu,přes ksicht masku a na bradě čuráka.Jeho hlavní zbraní je jak jinak než velký dildo,ale nebojí se použít starou dobrou klasiku jako je nůž,bouchačka nebo motorovka.COCKFACE se objeví na scéně vždy když ucítí pach spermatu nebo vlhkej klín nějaký ženštiny.Do toho tu máme ještě partu kurev,kterou vede ta nejhnusnější z nich(s bradkou).Tahle banda zase mučí a zabíjí všechny týpky co jim přijdou pod ruku.Pak tu máme detektivku a detektiva(kterej je teda nehoráznej prasák a jeho hrdinou je právě Rambo).A spoustu dalších vedlejších ale zajímavých postav.(př.šoustací dvojice v porno krámu nebo třeba malíř "umělec",kterej maluje frndy).A do toho všeho nám hraje převážně punková muzika.Sice je to amatérskej nízkorozpočťák,ale mě pobavil.Místy dost nechutný(skoro na poblití),ale místy i kurevsky zábavný a vtipný(skoro na pochcání).Každopádně je to úlet,kterej sedne málo komu. ()

JohnMiller

Goregasm je tá najzvrhlejšia komédia akú som kedy videl. Neexistuje konkurencia, rovnocenný súper, ba ani hocijaký iný súper. Taký South Park je obsahovo oproti tomu neskutočnému zvrátenému humusu iba rozprávka pre detičky na dobrú noc, a verte mi, že ani troška nezveličujem. Hoci sú všetky herecké výkony (až na vierohodný porno pár) mizerne amatérske a z toho dôvodu vyzerá moje hodnotenie tak ako vyzerá, aj tak ma prekvapuje, že sa na toto dali tí ľudia nalákať, pretože veci ktoré sa tu dejú, nie sú normálne. Hneď v prvej scénke vidíme malého chlapca, ktorý si robí dobre vo svojej izbe, sleduje porno. V tom stúpi do izby jeho mama a on ako by sa nič nedialo, iba sa usmieva. Mama z jeho izby odíde a začne v tej svojej drsný sex z nejakým milencom, chlapec si zatiaľ z pod matraca vytiahne pornočasopis 13 Fithy Fetish a pokračuje. Jeho matku však napadne záporák filmu Cockface Killer a obidvoch milencov ubije k smrti dildom (pekne veľkým). Snímka má tri hlavné základne postáv, ktoré sa počas celej snímky prekrižujú. Prvá sa nachádza v obchoďáku s erotickým zbožím. Dvaja kamaráti predávajú filmy, pomôcky a iné okrajové záležitosti. Napríklad k nim dôjde jeden metlák a pýta sa či tu nemajú porno zo ženskými a capmi, a predstavte si, ony taký film majú... Druhá základňa je vyšetrovacie duo ktoré pátra po vrahovi Cockface. Hlavný inšpektor je však neskutočne zvrhlé prasa, napríklad sa vyspí zo svojou ženou a až po sexe zistí, že je mŕtva, vždy po obeti Cockfacea skúša zvrhlé praktiky jeho obetí, keďže cockface zabíja obete, ktoré majú sex alebo práve masturbujú. Policajt skúsi fekáliu, gumenú anču, proste všetko aby sa zžil s vrahom. Tretia základňa je feministická banda ženských v ktorej vládne Ruská ženská ktorú znásilnilo naraz 500 mužov. Jej snom je mučiť a zabiť všetkých mužov sveta. Zo svojim elektrickým vibrátorom a vŕtačkou sa jej darí znepríjemňovať mužské anály. Tento film je nereálny. ()