Bratři Rick a Jeff Bentonovi žijí už dlouhou dobu spolu. Rick byl kdysi ženatý, Jeffovi je necelých šestnáct a chodí do školy. Zajímá se hlavně o fotbal a svůj klub Gladiátorů. Při vyjížďce autem na ně začne najíždět tmavý vůz a v následné divoké honičce dojde k havárii. Když se Rick probudí v nemocnici, dozví se, že Jeff nehodu nepřežil. Když po opuštění kliniky zjistí, že policie v pátrání po viníkovi nehody moc nepokročila, rozhodne se k činu: upraví si svou dodávku a v noci se s ní vydává na silnice, aby zastavoval a policii nahlašoval řidiče, kteří jezdí pod vlivem alkoholu. Přitom nepřestává hledat černý automobil, který zavinil smrt jeho bratra…
Brzy se o Rickovi začne mluvit jako o Gladiátorovi. Rick, o němž nikdo pochopitelně neví, že právě on je Gladiátorem, se sbližuje s novinářkou Susan. Mezitím začnou přibývat podivné nehody, způsobené tmavým vozem a Rick zjistí, že veřejnost je přičítá právě tajemnému Gladiátorovi… (oficiálny text distribútora)

drankeryth

Moc tam toho neukazovali, co sa tyka nahanaciek a likvidovani aut zo strany zaporaka. Skor sa to zameralo na Gladiatora, co je aj troska skoda. Lepsi pocit tomu urcite dodal ten zaporak na tom ciernom aute. Chlapik pod pseudonymom Gladiator bol skor na zasmiatie, ked kazdeho podozriveho, co sa nasiel v podnapitom stave oslovoval nech zastavia, ze je to obcianske zatknutie:) Najviac ma pobavila ta nemotorna harpuna na zadnej casti auta, ktora sa vysuvala von. Akcne zasahy na cestach boli nudne, co filmu nie moc dobre prospelo. Celkovo to zas nebola taka velka katastrofa, ale aby som na film spominal v dobrom, to zas nemozem povedat. ()

choze

Mohl to být krásný exploatační brak kombinující podobné vigilantantské a automobilistické kousky ze 70. let (scéna kdy se démonická černá kára vydá za autem s holčinami nápadně připomene Tarantinovo AUTO ZABIJÁK), ale to by nesmělo jít o televizní pilot z poloviny 80. let, sice natáčený tvůrcem kultovních sedmdesátkových úchyláren DRILLER KILLER a MS.45, toho času si ale jen bez zájmu rychle vydělávajícího na chleba a svůj další srdcový projekt. Nudná variace již stokrát viděného s nezáživnými honičkami a Kenem Wahlem pomalu uzavírajícím svou krátkou dráhu béčkové akční hvězdy (SOUBOJ O POKLAD YANKEE ZEPHYRU, VOJÁK). Za vše mluví fakt, že žádný seriál nenásledoval. ()

johnsnow

Na TV film podarené B-čko so slušnými auto naháňačkami. Proste týpkovi kilne akýsi blb na nejakom čiernom športiaku brata a on sa vydá pomstiť. Trošku nechápem tú romantickú linku ktorá bola zbytočná plus o hlavnom záporákovi nevieme ani prd ani prečo to robí, proste tam je. Ale prežiť sa to dá, takže dávam 3* ()

TO

Já teda nevím, mě osobně to zas tak hrozný nepřišlo, možná mám špatnou paměť, ale já se docela bavil. Automechanik vzal spravedlnost do svých rukou a chytal opilé řidiče (Jste zatčen spoluobčanem za řízení) a k tomu hledal vraha svého bratra. Jednoduchý děj mi vůbec nevadil a tady byla navíc ještě ta prímová moderátorka (Nancy Allen). Pro mě poctivá čtyřicetiprocentní akce. ()

dobytek

Strašný béčko, ve kterym nějaká mánička s harpunou na autě chytá ožralý řidiče z toho důvodu, že jeho dementní bratr poslal auto přímo před rozjetej náklaďák a chcípnul. Mimochodem po týhle smrtelný nehodě mu kámoš na autě vyměnil akorát dveře a blatník a kára byla zase jako nová. Tak prostě týpek jezdí po městě, zahlásí vždycky "Jste zatčen spoluobčanem." a všichni z něho maj nasráno v kalhotech. Nakonec ho to nějak přestane bavit a jede se udat na fízly, ale cestou si všimne hlavního záporáka, takže si to s nim ještě vyřídí. Na celym filmu se mi líbil akorát Dodge Charger, se kterym jezdil hlavní záporák. Jinak já film viděl s naprosto kouzelnym dabingem (celý to daboval 1 chlap a 1 ženská), což vypadalo, jak když čtou nahlas noviny a ten z týhle sračky udělal úžasnou komedii. Pak jsem to viděl už s podstatně lepšim dabingem na Primě a to komediální kouzlo se nějak vytratilo. ()