Dračia pasca: Najväčší bojovník

• Česko Dračí past (viac)

Když byl Kendrick (Maclain Nelson) malý chlapec, orkové mu zabili oba rodiče. Jeho výchovy se ujal starší bratr Darius (Erik Denton), kterému bylo pouhých devět let, ale od té chvíle celý život obětoval péči o Kendricka a snaze vyhnat orky ze země. Časem z Daria vyrůstá skvělý bojovník, který Kendrickovi i celé zemi poskytuje dokonalou ochranu. Po letech klidu se však objevuje nové nebezpečí, mnohem hrozivější než dosud. Po celé zemi se šíří lavina dračích útoků a obyvatele zachvacuje panika. Protože oběma bratrům v těle koluje trocha dračí krve, vydávají se na nebezpečnou cestu na hrad Ocard, kde draci sídlí. Je jen na nich, jestli se jim podaří zastavit dračí řádění. (oficiálny text distribútora)

Neuroxerus

Ať dělám co dělám neubráním se a řeknu, že film se mi moc líbil...Ačkoliv drak nebyl kdo ví jak úžasný a souboje byli fakt pokažené epileptickým kameramanem, tak ten film měl prostě duši, měl příběh....měl všechno co mi pro dobrý fantasy film stačí....ovšem spracování by mohlo být o mnoho lepší....každopádně se neubráním a za myšlenku a příběh dám 4*.... ()

HennessyVSOP odpad!

Viděno v autobusu jisté společnosti na cestě z Brna do Prahy. Tak tohle musí vidět opravdu všichni, kdo chtějí komentovat a hodnotit filmy, protože tenhle snímek představuje absolutní nulu, horší to být ani nemůže. Pro Dragon Hunter je i odpad pochvalou. Když to vezmu zevrubně, děj je totální ubohost, takovou kravinu by nesneslo ani hraní nějakého pen-n-paper rpg v neděli večer. Herci, pokud se tak dají nazývat, jsou bůh ví jaká sebranka kamenných tváří bez jakéhokoli citu pro vyjádření emoce nebo i intonace ve větě. Scénář? Největší šílenost v dějiách lidstva, mám pocit, že v některých pasážích si scénárista uvědomil, že vynechal podstatnou pointu dialogu a zasunul ji uplně do jiné situace, kterou psal když si na svoji chybu vzpomněl. Exteriéry mi přišl povědomé, zřejmě se točilo někde v okolí Botiče. Ten drak je výsměch, nesnesl by srovnání ani s King Kongem z roku 33. To nejlepší na konec - kamera. Kameraman si zřejmě šlehl lajnu protože docílit toho, aby ze souboje nebylo vidět vlastně vůbec nic, dokonce ani aktéry. Co mi vyrazilo dech nejvíc je managment tohohle filmu. Když jsem film vidě,l tak jsem měl pocit, že se jedná o nějaký totální nízkorozpočťák co si nějaká família natočila, aby se jim splnil sen Tak za co těch 850tisíc USD? Tohle mělo rozpočet 10 tisíc na digitální kameru na dovolenou, 80korun na jízdenky k místnímu lesu, pár stovek na dětský kostýmy, herci jsou ochotníci a tak už zbývá jen uplatit nějkou hezkou babu aby si vtom zahrála a pár tisíc na lajnu pro kameramana. -273% ()

Grilda odpad!

Na tenhle film jsem se díval v autobuse na cestě Zlín - Praha.. a musím říct že to byla moje nejdelší cesta v životě. Ani spát se u toho nedalo. ()

Antonymi odpad!

Slátanina , která si nezaslouží označení 'film'. Viděla jsem hodně fantasy debilit, ale tahle jim jednoznačně kraluje.... ()

tinss_18

Tak dosť slabý film. Celý film len čakáme, kým prídu do toho mesta cvičiť a ked tam prídu je 15 minút pred koncom filmu. KeĎ konečne dôjde k tomu, aby bol ten chalan pripravený bojovať a byť dračím bojovníkom, tak sa objaví jeden drak na chvíľu ten ho zabije a koniec filmu. No nemuselo to byť až tak predpotopné, keby dotiahli scénar do konca. Potom by to mohol byť jeden z tých lepších filmov. Ale bohužiaľ, teraz len na jednu hviezdičku. Dosť je to nuda a celý film by sa dal zhrnuť do minútového traileru. ()

Pythonator

Jedna hvězdička za obleček Kelly Stables a za design draka na konci filmu. Myslím design, ne tu hroznou animaci. To že draka pořádně uvidíme až na konci, to je věc druhá a divákům toužícím po drakovi stačí pustit si ten konec. Jinak je film jasný odpad a odstrašující případ jak se točit nemá. Tu roztřepanou kameru musel v ruce držet nějaký dement a ne kameraman. Zajímavá je ovšem stupidní myšlenka, že drak přepadne člověka, rozpárá mu břicho, vloží mu tam svoje embrio a ránu zacelí dračím plamenem. Drak se pak líhne jako vetřelec roztrhnutím břišní dutiny člověka. Tohle nebyl vtip. To v tom filmu opravdu říkali. ()

Jrk

Reziser se evidentne snazil o umeleckou kameru. Tudiz bojove sceny jsou zcela chaoticke rozostrene a pokud se na to vubec v te chvili da divat, nevite kdo s kym a co bojuje. Takze pockate na komentar po boji aby jste se dozvedeli co se vlastne delo. Tyto sceny stridaji zabery kapek vody na listu, makro kytek, slunce apodobne. Dej je vylozene pohadkovy neco ve smyslu "Za humny je drak". Takze jednoduchy scenar ne se zrovna dumyslnymi dialogy. Mam li to shrnout je to film ktery ukrati dlouhou chvili ale rozhodne nejak extra nepobavi, akcne nenadchne. Drak je vlastne ve skutecnosti videt teprve v poslednich 15ti minutach (pokud neprehanim +- 5 min - spise minus). ()

optos

Ziadne klise ani gyc, ale tupy pokus vzdat hold klasike a vytrieskat z toho co sa da. Celkom bez rozpakov a dobrovolne zaskatulkovane Sword and sorcery neoslni originalitou a neprinesie stipku inovacie. Zaujimava je vsak stavba sveta, ktory je divakovi vykreslovany skor dialogmi nez obrazom. Polovica bojov sa "odohraje" iba verbalne, ked ta ci ona postava rozprava svoje zivotne pribehy a "mudrosti" a podsuva tak divakovi mozaiku tohoto primitivneho sveta. To ako si poradili s nizkym rozpoctom je mi sympaticke. Konecny vysledok pripomina polofilm/poloknihu a posobi prijemnym dojmom. Ako oddych dobre. Normalne za tri, z recesie vsak 4 ()

Mikkys

Název filmu je krásný, ale zpracování pokulhává. Scenář filmu nepřináší nic nového, už od začátku je jasné, co se bude dít a jak film skončí. Žádná překvapení. Film, který nemá peníze na skvělé vizuální efekty, by se měl aspoň vyhrát se scenářem. Co mě ale hrozně vadilo, byla práce s kamerou při soubojích. Neustále těkala ze strany na stranu až jsem si připadal jak na rozhoupané lodi. A závěrečný soubou s drakem? Než vůbec začal, tak skončil. Ale i tak se ve filmu našlo pár pěkných momentů, které ale celý film nespasí. ()

Sugar67 odpad!

Jak říkala moje manželka - totální capina. Nuda nuda šeď šeď. když jsem si v závěru filmu zívnul, tak jsem zjistil, že během toho zívnutí se odehrál závěrečný souboj. Škoda, třeba by dostal aspoň jednu hviezdičku. ()

beaverkiller

Blbějc natočené bojové scény jsem snad ještě neviděl. Masky si herci spíchli sami doma a draka jim na počítači udělal student střední školy. ale nejlepší je, jak se rodí draci. To byste neuhádli. ()

AlexDry

Celkem nuda, příběh je trošku zajímavý 4/10, hudba je totálně nezajímavá 3/10 a efekty jsou trapné, až jsem se musel smát... 2/10. Tento film je naprostá nuda, nedoporučuji se podívat... ()

Gomez518

Dokoukal jsem to, to je asi jediný plus, jinak film naprosto příšernej, hvězdu dávám jen za krásnou Kelly Stables, ta mě donutila film dokoukat:) ()