Za školu

(relácia)
Súťažný
Česko, 2008, 24 min

Soutěží středoškoláci, kteří hájí svoji školu. V každém dílu se utká tým domácích s týmem hostů. Nejvyšší cenou v soutěži (pro absolutního vítěze) je dvouměsíční zahraniční stipendium pro všechny členy týmu, přičemž soutěžící si budou moci zvolit typ školy i jazykovou oblast. V režii Petra Ryšavého moderuje Ondřej Havlík. (oficiálny text distribútora)

yaqwsx

Dal bych i 3, jenže se přece jenom nějak musím pomstít ČT1, že nás odmítli. Asi jsme na ně byli moc šikovní a chytří... ()

Kubasino

Nebojím se tomu dát 4 hvězdy. Velice dobře se u toho pobavím a mnohdy si i rozšířím vědomosti. En.dru je sympaťák a šoumen a soutěžní disciplíny mají hlavu i patu a jsou často hezky tématicky zaměřené. Já říkám rozhodně ano! ()

Kivis

Konečně pořádná soutěž pro středoškoláky. Docela náročné otázky, zajímavé úkoly, z nichž mně řada posloužila jako inspirace na letní tábor a k tomu vynikající Ondra jako moderátor. Dobrý formát soutěžení přímo ve školách a na zajímavých místech v Česku, místo soutěžení v TV studiu. Ceny jsou také mnohem zajímavější, než třeba "ceny zlatého bludišťáka", u nichž netušíme, zda to jsou sešity a propisky nebo nějaká pořádná elektronika. V rámci tvorby pro děti a mládež asi nejpovedenější pořad z dílny ČT. Snažil jsem se mezi odpadem až dvěma hvězdičkami najít nějaké smysluplné argumenty pro tak nízké hodnocení, ale nikdo zatím žádné takové nepoužil. ()