Sil jong

Príbeh inšpirovaný skutočnými udalosťami, v ktorých mladá žena Hyeon-Jeong prichádza do menšej vidieckej obce na okraji Soulu, aby vypátrala svoju niekoľko dní nezvestnú sestru. Keď jedného dňa natrafí na staršieho farmára Pan-gona, ktorého okolie statku pri kontrole tamojšou políciou nevyvolá žiadne podozrenie, zdá sa, že ich relatívne náhodné pátranie po stopách páchateľa vedie nesprávnym smerom. Lenže zdanlivo nesmelý muž má odvrátenú stránku tváre, ktorú možno smelo porovnávať so samotným diablom. (*CARNIFEX*)

Al44...

Velmi syrový a místy i nechutný film s tematikou masového vraha, který loví atraktivní, mladé ženy. Napětí a brutalita v tomto snímku opravdu nechybí, vše ostatní však pokulhává. Děj je místy příliž schematický, vykonstruovaný a značně předvídavý. Některé postavy se pak hodně často chovají naprosto nelogicky a trpí syndromem - "místo záchrany, vlez katovi pod sekyru". ()

hujerita

Tak kórejci to v rámci žánru a možností dali. Zopárkrát som sa aj dobre zasmial a celkom to aj odsejpalo. Sekera je tam sem-tam tiež, viacej cici a má to plnú pálku :-) Na moje prekvapenie sa na to dobre pozeralo a rýchlo to ušlo. Takže fajn. ()