Na kampus Greendale se bouřlivě vrací paintball. Z lidí se stávají hrdinové, sliby přestávají platit a sázky se zvyšují. (Netflix)

Necrotongue

Sváteční díly tvůrcům seriálu příliš nevycházely, takže paintball pro mě zůstával jedinou jistou zábavou, ale nic netrvá věčně. Když jsem zjistil, že bude zase paintball, a když jsem viděl vydařené úvodní titulky, převelice jsem se těšil. No, a o to víc jsem teď zklamaný. Nebavilo mě to, protože se celá tahle záležitost rozplizla v naprosto nesmyslný a zbytečný děj. A ještě by mě zajímalo, jestli se musel díl fakt nastavovat o osm minut jen proto, abych se musel na závěr dívat na stand up? / Poučení: Pozor na údržbáře. ()

Ronniesmithx

Opakovaný vtip není vtipem a taky... Co tohle je? Tahle epizoda by mohla být i decentní, kdyby se tam neobjevily scény, které se snaží být tak rádoby vtipné, až je to trapné. A to není jen u tohohle dílu, to se děje celou šestou sérii. Nechápu, proč to museli nechat natáhnout na půl hodiny, když dvacet minut by stačilo požehnaně a my bychom se vyhli bolesti hlavy po dokoukání. ()