Zoe má za sebou veľa partnerských vzťahov, ale nájsť toho pravého sa jej nepodarilo, a tak sa rozhodne stať matkou na vlastnú päsť. Dohovorí si návštevu u lekára za účelom umelého oplodnenia. Hneď po zákroku však stretne atraktívneho Stana, muža svojich snov, ktorý na ňu pôsobí veľmi nádejným dojmom. V snahe získať a nevyplašiť svojho nového nápadníka sa Zoe snaží ukryť svoje tehotenstvo, a tak spôsobí ohňostroj nedorozumení a chýb, z ktorých je Stan zmätený. Keď sa Zoe nakoniec prizná, Stan začne zvažovať či vo vzťahu má zmysel pokračovať. (TV JOJ)

DavidS.

Kdybych byl žena, které začnou tikat biologické hodiny a ujíždět vlak, tak bych si tuhle zcela nudnou, nezábavnou romantiku užil asi mnohem víc... Holt ale nejsem svobodná a hrdá matka :) ()

Daewiik

Celý film zprotivil ten porod, podle mě zbytečně protahované utrpení diváků. Nepochopím, co mají američané za úchylku s těmi dlouhými scénami porodů v sitcomech a romantických komediích, tomu se máme jako smát ?! ()

Wally

J. Lopez je pořád kus a hezky se na ni kouká, příběh taky není vyloženě špatný a najdou se pasáže, kdy se člověk bavil. Co mi vyloženě nesedlo byly části, kde se objevila skupina 'hrdých' nezávislých matek a porod v bazénku byla vyloženě nechutná záležitost... ()

Hanys_

Jennifer Anniston neměla asi čas, tak tvůrci zavolali její jmenovkyni Lopez, která se už dlouho v podobné roli neobjevila, spíchli narychlo kýčovitý scénář a vypustili film do světa. Na JeLo se naštěstí i ve 40 opravdu pořád hezky kouká, navíc první polovina filmu byla docela sympatická, takže se to v pohodě vydržet dalo. Nicméně filmy by se asi neměly točit proto, aby se "to v pohodě vydržet dalo..." 4/10 ()

Bety88

Sice to byla strašná blbovina, ale na konci jsem měla takový ten přihlouplý úsměv. Doteď nevím, jak se tam dostal. První půlka filmu moc vtipná nebyla, ale ta druhá to trochu vylepšila. Porod do vody si mohli nechat, myslím, že po tomhle zážitku si hodně lidí rozmysí počít potomka. A samozřejmě film strašně přeháněl ohledně těhotenství, jako pažravá velryba, která se nikam nevejde snad těhotná žena nevypadá. Aspoň moje přání do budoucích let :) ()

kwoky

Příjemná komedie, která sice přesně zapadá do žánru rom-kom (vtipná jen na začátku, rozchody a návraty, happy end), ale přesto není blbá. ()

lucijelucije

Já jsem sice dala tři hvězdy, i když se nebráním dojmu, že je tenhle snímek hrubě pod časoru. Je to uhozené, a v podstatě o ničem..Příběh se motá pořád v kruhu jestli chci nebo nechci být rodičem. Ale když sečtu všechno kolem a kolem..dívat se na to dá..takový příjemný film o tom, jestli jste připraveni sdílet s druhým tak velkou věc jako je dítě. ()

katchi

A pro změnu tu máme jeden další přeslazený film s hepyendem (toto není spoiler..to,že to dobře skončí se dozvíte hned, jakmile si přečtete že se jedná o romantickou komedii!)..Lehčí originalita se tomu ale musí nechat..hlavní hrdinka, která byla na umělém oplodnění se jen tak nevidí. ()

Kratoc

Zatímco některé herečky umí stárnout s grácií spolu s přibývajícím věkem se mění i jejich role, tak některé, jako třeba JeLo se zuby nehty drží představy, že je jim stále dvacet. Bohužel JeLo i "hraje" tak jako by právě vylezla ze základky. Chápu, že někdy ten talent prostě Bůh nenadělil, ale po takové době by už také taková ženská, které je přes čtyřicet mohla mít trochu soudnosti a od těchto rolí se posunout někam dál (pokud možno co nejdále od filmu). ()

M1k9

Hezká Jenny, ale to je skoro vše co v tomto filmu můžeme vidět. Pokus o komedii, pokus o romantický film. Samozřejmě nevydařený. 1/10 ()

Móó

Klasická romantická komedie. Sympatický herec, sympatická herečka. Všichni víme, jak to musí dopadnout. Ale proč si čas od času nedopřát podobnou pohodičku? Bavila jsem se a film splnil svůj účel. ()