Peep Show - Season 9 (2015) (séria)

Mrňouskov (S09E05)

(epizóda)
  • Veľká Británia Kid Cave

Mark sice zatím nezasadil strom, ani nepostavil dům, syna však zplodil a nyní netrpělivě očekává jeho návštěvu. Hodlá z něj totiž důmyslnými metodami vychovat superinteligentního caparta. Za dveřmi ovšem stojí samotná Sophie, která mu po několika panácích učiní nečekanou nabídku. A jelikož se situace s April nevyvíjí zrovna podle Markových představ, je to nabídka, již stojí za to důkladně zvážit. Jeremy se mezitím ve snaze dokázat Joeovi, že v životě něco dokázal, dostává do čím dál vyhrocenějšího střetu se Super Hansem o autorská práva. Obě linie se nešťastně protnou v dětském herním centru, kde se oba přátelé věnují úplně jiným věcem, než je hlídání malého Iana, jak by se na zodpovědné dospělé slušelo. (Česká televize)

honajz2

Hodně povedená epizoda, která mi ukázala, že dobrým časům tohoto seriálu ještě neodzvonilo a kdyby vznikly další díly, pořád by to bylo alespoň dobré. Ta osmá série asi fakt byla trochu chyba. Byla v tom spousta dobrých nápadů, spousta vtipných scének, skvělý závěr... Přesně tak, jak to mám rád. 5* ()