Peep Show - Season 1 (2003) (séria)

Na lovu (S01E03)

(epizóda)
  • Veľká Británia On the Pull

Pátek večer. Jez zaskočí Marka v samoobsluze, kde právě dělá šetrný nákup pro ně pro oba, pozvánkou na hustej mejdan. Deklarovaným cílem je takzvaně zasunout, což je vzhledem k frekvenci podobných aktivit u obou přátel celkem rozumné předsevzetí. Mark také nakonec po jistých okolcích výzvu přijímá. Ne, že by si kdovíjak věřil. Ovšem zatímco se Jez na onom mejdanu marně ztrapňuje, je to právě Mark, kdo zcela nečekaně boduje. Situace se pro něj vyvíjí nadmíru příznivě, dokud se ovšem fatálním způsobem nezkomplikuje. (Česká televize)

honajz2

Jo, přesně tohle jsem od Peep Show čekal! Tenhle díl se mi totiž naprosto přesně trefil do noty a snad nebyla minuta, kdybych se - minimálně - nepousmál. Ačkoli, tady jsem se smál nahlas docela často. Tak snad to vydrží ve stejné kvalitě i dál. 5* ()

muti

Double date on bowling. aneb any to nebolo divné keď sa nahulite s rebel študentkou na párty a pôjdete na bowling kde prichádza hrať aj známa kolegyňa, ktorá randí s iným kolegom, ktorému dala prednosť. Race is on ()