Jue ming pai dui

• USA Invitation Only
všetky plagáty

Wade, Richard, Hitomi, Holly a Lin dostanou pozvánku na exklusivní mejdan, který pořádají slavní a bohatí lidé. Myslí si, že je obdrželi omylem, ale rozhodnou se jít. Skvěle se baví a hrají hru, ve které se plní jejich nejskrytější touhy. Když ale přátelé najdou Richarda, brutálně zavražděného, zjišťují, že jsou oběťmi bohatých sadistů. (LIVINGDEAD)

Dubro

Cítiť vo vzduchu jeseň. Hlavne večer na terasách, keď je zamračené, schyľuje sa k dažďu a vietor nepríjemne prefukuje gaťky. To sa radšej na to vyprdím a porúčam sa domov do obývačky k televízoru. Aj tak nemám peniažky na ďalšie kolo. Doma si zo zúfalstva pustím aj výrobok made in Taiwan na výrobku made in Taiwan a nech na to sere pes. Nakoniec z toho je solídny slešer, kde nikto nefajčil a nefakoval v každej vete. Celkom príjemný krvavý slešervečer. Luxusné tri hviezdy. ()

vinducha

Čajvanská odpověď na Eliho Rotha Hostel . Není to špatné , gore je slušné a v přímých záběrech a našince vždycky potěší , když tenhle navoněný ksindl , který si myslí , že mu rostou fialky z řitě  , dostane co si zaslouží. Ale nějaký nový nápad nebo inovaci oproti Hostelu tam divák prostě čekat nemůže. Zlatý střed. ()

dacek

Originality film opravdu moc neposbíral a zezačátku se může zdát, že se bude jednat o pěknou nudu. Ale někdy po půl hodině se to trochu spraví a napětí se začne trochu stupňovat. Některé scény jsou opravdu dost nechutné za což má film u mě menší plus, ale za to přílišné kopírování zase mínus. Propadák to není, kvalita taky ne ... prostě čistej průměr. ()

eraserhead666

Vezměte si ten nejprůměrnější americký vyvražďovák o skupince lidí, která je uzavřena v jistých prostorách, kde je nahání, mučí a eliminuje maskovaný vrah. A teď si představte, že, až na jednu výjimku, tam hrají jen samí Asiati a Asiatky (bez nich to samozřejmě nejde a i díky nim se ta kvalita trochu zvedá). A máte tenhle film. Koukat se na to dá, zajímavé momenty tam jsou, Asiatkám to sluší, krev teče, lidé trpí, prsa tam taky jsou. Ale že by mi to nějak extra trhalo žíly.... Ono by to vlastně mohl v klidu být Hostel 4 (nejlepší část série), tentokrát někde v Japonsku, nebo asijský remake prvního Hostelu (povedenější než původní Hostel). Vyberte si. ()

J*A*S*M

Neobjednal si natočení tohohle filmu náhodou Jyrka Paroubek pro svoji předvolební kampaň, aby svým ovečkám názorně ukázal tu zlou, arogantní a zlodějskou bohatou vrstvu, která slušný chudý lid v lepším případě zneužívá, v horším případě krutě mučí a vraždí? Ani bych se nedivil. Jinak, Jue ming pai dui je obstojný, místy docela dost brutální slasher, v němž se mísí scenáristická demence s celkovou zábavností v poměru, který ještě o fous umožňuje relativně dobrý pocit z prvního zhlédnutí. ()