Věk pětatřicet, introvert, chorobně plachý. To je Cyprien. Svůj čas dělí mezi práci IT manažera v módním časopisu Dress Code a kyberkavárnu, kde se schází s přáteli. Ti spolu s Cyprienem patří do generace „počítačových maniaků“, co tráví noci na internetu, sbírají DVD, pro které je Star Wars náboženstvím… a kteří jsou ve svém reálném životě někým jiným... (Magic Box)

Zajija

Byl sem hodně zvědavý jak se s tímhle francouzi poperou, ale myslím si, že v oblasti tohodle humoru jde vyždímat mnohem víc!! Vezmene-li si např. seriály Ajťáci nebo Teorii velkého třesku, kde v obou případech jsou vědátoři nebo příznivci pana Lucase, Star Treku nebo jiných sci-fi, či komiksových hrdinů mnohem, zdůrazňuji mnohem zábavnější. V mích očích jasné zklamání a vtipných momentů velmi poskromnu. * ()

adamix

Na tejto HOVADINE sa nedá zasmiať, a to francúzi sú majstrami komédie. Jedinú hviezdu dávam za krásnu pieseň ,, When the rain begins to fall ''. Primitívnosť nesie meno Cyprien. ()

ssarka

a já jsem si stěžovala,že český vyhlášený humor jde do kopru-spíš už tam je...no a vyhlášený francouzský humor se k nám přidal..:( ()

rentier

A mě se to líbilo aneb jak už tu padlo, kolik komedií z IT prostředí znáte? A místy je to vážně legrace, i dabované, proměněný Cyprien byl super a ani vážnější momenty nevadily. Když se člověk správně naladí, užije si to myslím prima! Proč mě tak bolí hlava?:))))) ()

PowPow

Jasně, ve srovnání s dobou Richarda, Belmonda a Funese je tohle pro francouzskou komedii pád na držku na úplné dno. Přesto je to vlastně tak zlé, až jsem se bavil. Třeba u toho, jak se hlavní hrdina změní na šaška s účesem jak ze 70. let a nikdo ho nepozná, ani když hlas a xicht má úplně stejný. U neuvěřitelně příšerně pojaté party geeků a trapných IT vtipů, kdy člověk jen nevěřícně kroutí hlavou. Doopravdy jsem si oblíbil jen Stanislava (a jeho hlášky: "Můžu jít s vámi?" "Ty? Podívej se na sebe... anebo pojď, budem se ti smát"), který bohužel samozřejmě prohrál. ()