Deuteronomium - Der Tag des jüngsten Gerichts

všetky plagáty

ricci.s

Typický nemecký nízkorozpočtový splatter, z ktorého bolo Ittenbacha cítiť na každom kroku. Hlavným hrdinom je mladík, ktorému sa jedného dňa zjaví anjel a núti ho vraždiť hriešnikov. Takže sa pokladá za vyvoleného a zanecháva za sebou hojnosť mŕtvol. Čakal som presne toto: Biedny dej, amatérska kamera, ale tradičné ittenbachovské gore scénky - kvantum krvi, vnútorností, dobodanie, rozpáranie, odsekávanie končatín, mozog na stene, sekera do hlavy - veď to musí každý nadšenec poznať. Sklamaný teda byť nemôžem. ()

pornogrind

Není anděl jako anděl. I přes nízkej rozpočet, kterej je znát na každým kroku je to celkem koukatelná záležitost. Mínusem je herectví a kamera. Pozitivem filmu je krátká stopáž, spousta krve a celkem povedený gore. Něco mezi 2 - 3 hvězdama. Gore je celkem obstojný, ale že bych se na tenhle kousek podíval podruhé asi nehrozí. Prostě jednohubka, která chutná, ale za chvíli si ani nevzpomenete jak vlastně chutnala. ()

kaylin

„Deuteronomium - Der Tag des jüngsten Gerichts“ představuje klasickou levnou podívanou, která disponuje extrémními scénami násilí, které ale nejsou nutně zaznamenány explicitně, spíše jsou pak patrné následky, kdy všude je krev a případně se zde válejí i nějaké ty vnitřnosti. Scenáristicky velmi slabý film, který košatější děj nechce a ani nepotřebuje. O příběh tolik nešlo. ()

rykardo

Low budget strong gorefest ze Švýcarska, jehož hlavní devízou jsou víc než slušné gore/splatter efekty (k jejichž realizaci byl mimochodem Grolimundem pozván samotný Olaf Ittenbach a musim říct, že odvedl skvělou práci) a hlavním nedostatkem pak ten rozpočet a na to navazující vše ostatní....-) Nicméně tentokráte jsem, alespoň co se očekávání týče, zas až tak náročný nebyl, tudíž celkem spokojenost... ()