Pokračování kasovně úspěšného rakouského hororu z roku 2006 líčí příběh jedné z postav, která přežila vražedné šílenství. Děj se tentokrát netočí kolem party dospívajících v ohrožení vraždícím maniakem. Jeho osu tvoří pátrání hlavní hrdinky po stopách zmizelé přítelkyně, s níž ji pojí prožitá tragédie. V tyrolských Alpách se rozehrává drama, které podobně jako první díl těží ze zaoceánské žánrové tradice. Středoškolský slasher však tentokrát autoři vyměnili za inspiraci filmy jako Hory mají oči (1997) nebo Texaský masakr motorovou pilou (1974). V působivých vysokohorských kulisách originálně reagují jak na novodobou vlnu remaků jmenovaných snímků, tak na jejich skrytý společensko kritický přesah. (Febiofest)

MickeyStuma

Volné pokračování nijak zvlášť významného snímku, který v Rakousku údajně zabodoval, se pomalu přesouvá v lehkém thrilleru do bezbřehých vod jiného známého subžánru a i přes nízkorozpočtovou produkci to nelze po vizuální stránce považovat za špatnou záležitost. Dějově už je však scénář značně slaboduchý, již předvídatelný a naprosto bez nápadu. Pro Rakušany jako jejich vlastní film je hodný k zaujetí, ale ne pro nás. My jsme již zmlsaní daleko lepšími snímky. Každopádně pro televizi jako levnější varianta je tento filmový počin vhodný. ()

Cechyno4

Na dvojku jsem se podíval hlavně proto, že jsem viděl jedničku. Ovšem jednička mě nenadchla, od dvojky jsem toho tudíž také moc nečekal. Většinu filmu se nic neděje. Divák sleduje, jen to jak je hlavní hrdinka unesena a kde si uvězněna. Film pro mě začal běžet až od scény, u které nás muže všechny zabolí. Smysl pro hororové napětí zřejmě režisér nepochytil. Do poloviny filmu se divák pomalu nevyzná v tom co je realita a co je sen. Ikdyž se mi poslední půl hodina docela líbila, dávám dvě hvězdy. Hlavně za tu nudu předtím. Potenciál tento film měl, zůstal ovšem nevyužit. ()

DonBraso

Jedničku jsem bohužel neviděl a pustil se rovnou do dvojky,která měla být lepší podle zdejšího obecenstva lepší.No musim říct,že i velmi svěží překvapení.Hlavní představitelku Sabrinu Reiter jsem viděl už ve filmu "Na Tripu" a tady vypadá ještě víc podobná jak Elijah Wood s tím jejím kukučem,ale film má celý pro sebe a hraje dobře.Začátek vykecávací mi osobně moc nevadil,protože jsem se chtěl dozvědět něco z jedničky a chvilkama jsem se tedy zakoukal víc než bylo zdrávo,protože natahovaný to bylo zbytečně moct,ale o to víc než druhá půlka to rozjela velmi dobře.Abych fandil filmu,že má krásné barvy a hory,což je v Tirolsku doopravdy jev nevídaný,to psát nebudu,ale můžu napsat to,že tenhle pěkný obrat,kdo se stane katem,je hodně osvěžující.Samožřejmě Texasan se vybízí hnedka,ikdyž v tomhle snímku,jsem marvně hledal velkou dílnu s trofejema.Abych pravdu řekl,tak úplných nelogische situací jsem ani moc neviděl, kromě sezame otevři se,což nemělo zrovna plusové body i s tou rychlokvašenou noc a den,ale taková sonda do nervů to nebyla.Záporák či záporáci dobré,úplný konec spíše do řad blbých fantazii,přesto mi tento schanpps zachutnal a díky sněhový nadílce jsem si cítil jako ve vynikajícím slasheru Fritt vilt. ()

jarmil8

Překvapivě lepší než první film. Přes mnohá "Proč?!" má film atmosféru a celá ta vyvražďovačka má nepříjemnou příchuť toho, že činy hrdinky nejsou zcela sebeobranou a odplatou. ()