Veža hrôzy

(TV film)
  • Česko Experiment strachu (viac)

Stále populárnější herečka CLEA DUVALL (NARUŠENÍ, TAKOVÁ NORMÁLNÍ HOLKA) předvádí strhující výkon v mysteriózním hororu plném nečekaných zvratů a nervydrásajícího rozuzlení. Hrdinkou filmu je Cassie – studentka psychologie, která se stala v dětství obětí mentálně narušeného únosce. Aby se jí podařilo zbavit démonů minulosti a zároveň dokončit svou diplomovou práci, rozhodne se pro nečekaný experiment. Nechá se přijmout coby požární hlídka strážní věže, která leží v naprosté izolaci. Ale jakmile se ocitne sama, začnou se dít divné věci. Cassie si připomíná stále více podrobností z minulosti a postupem času už si sama není jistá, jestli jsou události kolem ní reálné, nebo je vše pouze výplodem její paranoie. (oficiálny text distribútora)

AxelWers

Síce nie je to horor, po ktorom sa budete báť ísť do lesa, ale má správnu dávku napätia. Keď nie je nič v TV zaujímavejšie, tak sa oplatí pozrieť. Síce s pribúdajúcim časom je rozuzlenie predvídateľné a samotný záver je trochu slabší ako zvyšok filmu, 3* si to v pohode obhájilo. Po celý čas cítiť vo vzduchu napätie a Clea je na zahryznutie. ()

bubblebobble

Na to, že je to televízny film to bolo celkom fajn. Nič som od toho nečakal a predsa ma celkom milo prekvapil. Kamera je fakt dosť blbá. Na začiatku som si povedal, že to určite ani nedopozerám. Pár krát ma aj myklo. Rozuzlenie ma prekvapilo (český názov som nepoznal). Ale potom to už naozaj mohlo skončiť. Nechápal som prečo ten záver tak natiahli keď už sa nemalo čo stať. ()

BrianStorker

Výborný (ne)horror s kvalitní atmosférou a skvělými herci. Jen mne moc mrzel vysvětlující závěr, který srazil předešlý děj o stupínek níž. Jinak skvělá podívaná do chladné, sychravé noci :-) ()

Alouette

Mohl to být čtyřhvězdičkový TV film, nebýt totálně zpackaného konce. Příjemné mrazení při vcítění se do hlavní hrdinky, která je ve dne v noci sama uprostřed lesa v dřevěnce, pruděná tajemnou entitou... Super! Ale pointa, kterou rozplétají dvacet minut, přičemž deset minut předtím už víme o co asi tak kráčí. Pak jakože by mělo přijít velké boom a vyvrcholení na druhou a v tom konec. No takhle jsem na konci slušně rozjetého hororu vytočenej snad ještě nebyl. Navíc plně souhlasím s ricci.s, že český název filmu je jeden veliký spoiler a to tomu moc nepřidá... ()

Megynka

Příjemné, celkem nečekané a min. celou první polovinu netušíte, zda to bude thriller, nebo duchařina ... Atmosféra je úžasná! Úplně jiný druh strachu :) ()

petrik11

Žiaden zázrak, ale ani žiadny prepadák. Pozerateľné. Mne sa na rozdiel od ostatných výkon hlavnej hrdinky nepáčil. Hrala to ako marionetta. ()

Pitryx

Průměrný film s dobrou atmosférou, ale také statickými místy. Dívat se na něj určitě dá i když pokud znáte pointu, podruhé asi ne. Ovšem, mimo film, tuhle práci bych bral nastálo, tedy tu v té "věži". Příroda prosě super. A ještě k názvu, naštěstí jsem jej viděl pod názvem slovenských distributorů. Taky nic moc překlad, ale alepoň neprozrazuje zápletku filmu jako český název. Za to bych nechal toho blba co to vymyslel nakopat do pr...ostě někam. 091020116906/0 ()

AlexUnited

Záver a celkové rozuzlenie je síce katastrofálne, ale odhliadnuc od posledných zopár minút, ide o sympatický jednoduchý TV horor, ktorému inak nemám čo vytknúť. Miera strašidelnosti sa mi miestami zdala prekvapujúco dosť vysoká. ()

Cechyno4

Mě se to líbilo. Pořád lepší se dívat na tohle než na ty rádoby horory, které jsem viděl v poslední chvíli. Hororové prvky jsou tu dobré. Dívku v bílé noční košili jak prochází lesem na monitoru PC jsem fakt baštil. To byla luxusní scéna. Napětí v některých pasážích filmu dobře gradovalo. Ano, konečné vysvětlení sice hodně lidí zklamalo (i mě). Ale rozhodně na večer koukatelný film ! ()

moviefan4

Dosť dobrý thriller a nie horor. Chcel som dať 3* ale za ten WTF koniec musím dať 2*. Za pozretie stojí aj zo slovenkým dabingom. S cz dab som nevidel. ()

Swingie

Konkurz na najnesympatickejších hercov asi vyšiel, návrh na najdebilnejší scenár sa podaril a odrazu je z toho takýto film. Nie som odporca béčkových filmov, ale toto bola kategória X. ()