movie

Asi nejintimnější dokumentární profil jaký se dal o tomhle nadšeném srdcaři a true filmaři natočit. Don Dohler točil filmy, které byly postižené filmařským zanícením a bez všech pochybností mohu napsat, že např. ALIEN FACTOR a NIGHTBEAST patří mezi to nejlepší a nejskutečnější co jsem kdy viděl. Dohler v realizaci svých filmů spolupracoval se svoji rodinou a úzkým kruhem přátel a nadšenců a je příznačné, že i tenhle dokument se veze spíš po Dohlerovi osobní linii, namísto aby vyplňoval obsah běžnou nerdskou trivií. Nejsilnější je asi ve svém strohém závěru. Don Dohler je dva měsíce po své druhé svatbě svatbě diagnostikován s rakovinou plic a mozku. Dohlerův úzký spolupracovník Joe Ripple k němu přijede na návštěvu, Don mu předává beta kazety s mastry jeho starých filmů, pak Joe začně Donovi vyprávět svoji vizi traileru na pokračování VAMPIRE SISTERS II. Don si ji s úsměvem vyslechne a oba si věnují tichý výmluvný pohled. Konec. Celé ke shlédnutí na Troma kanálu: https://www.youtube.com/watch?v=QGTruM1Uv0M ()