Revenge of the Virgins

Zelenáč na Divokém západě Melvin s manželkou Ruby (Jodean Lawrence) uvěří vyprávění bývalého prospektora a opilce Taggarta o bohatém nalezišti zlata. Spolu se dvěma najatými pistolníky směřují k zlatonosné řece, která se nachází hluboko v indiánském teritoriu. Tam na ně už však číhají „Amazonky západu“ – kmen spoře oděných a smrtících Indiánek. (Ertai)

Ertai

Pod pseudonymem scénáristy Pete LaRoche se neskrývá nikdo jiný než Eddie a film je tak možno považovat ze dozvuky jeho westernového období z přelomu 40. a 50. let. Režíroval sice jistý Peter Perry Jr., ovšem na (ne)kvalitě snímku to není nijak poznat: jako v Plánu 9 se střídá noc a den klidně třikrát za minutu, dokola se opakují muzika i lokace (pravda, Ed by tam asi nacpal nějakou zrnitou stock footage bizonů nebo tak něco). Wood se však nejvíc projevuje v naprosto debilním ději: celkem sedm lidí (k těm pěti z obsahu se přidají ještě dva vojenští dezertéři) cestuje za zlatonosnou řekou, přičemž se vždycky z křoví zjeví Indiánka s lukem, někoho střelí šípem do zad, přeživší naslepo střílí kolem sebe, nic netrefí a takhle pořád dokola. Samostatnou kapitolou jsou Indiánky, které jsou nahoře bez, s masivní parukou, ozbrojené lukem a šípem (jedním, toulec nevedou). V jejich čele stojí běloška, což se se pozná podle blonďaté paruky, ovšem motiv není nijak rozveden, holky za celou dobu nepromluví ani slovo a jen jednou kolem náčelnice provádí hodně neumělý taneček. Celé to nemá ani hodinu, takže doporučuji k drinking game nebo v rámci nějaké céčkové double feature. ()