Réžia:
Vladimir ZajkinKamera:
Viktor GončarHudba:
Alexej KarpovHrajú:
Gennadij Nazarov, Alexandr Michajlov, Viktor Byčkov, Jurij Ickov, Xenija Katalymova, Arkadij Tigaj, Andrej Urgant, Stanislav Sadalskij (viac)Hrajú
Oleg Černov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Roman Agejev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Sparta (2016) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mark Gavrilov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Georgij Marišin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Vasserbaum
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Jelena Popova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Prapory žádají palbu (1985) (seriál)
Alexandr Lušin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Michail Razumovskij
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Miesto akcie nemeniť! (1979) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Ščerbakova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Irina Osnovina
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Roman Žilkin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Artur Mkrtčjan
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Blagoslovenskij
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Julija Levakova
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Vontov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Alexandr Alexejev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Pavlov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Armenak Nazikjan
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Julija Dellos
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)