Malé městečko je otřeseno sebevraždou mladého páru. Další sebevraždy rychle následují a všichni obyvatelé jsou brzy vystrašení a nevědí si rady. Studentka Lindsay a její přítel Aidan ale objeví něco zlého, co spojuje všechny oběti. Lindsay si postupně uvědomuje, že další na řadě je právě ona a její jedinou nadějí je Aidan... (oficiálny text distribútora)

Rockerman

Ani několik solidních "lekacích" scén,ani téměř už "povinný" zvrat v ději na konec,dokonce ani sebevražedný masakr v úplném závěru nemohou vytrhnout z bídy tento nepovedený horror.Většinu času je to totiž nuda,která je bez šťávy,je těžkopádná s příšernými dialogy (hlavně ty pauzy při rozhovorech,které snad měly dodat na dramatičnosti byly k nevydržení) o výkonech herců nemluvě.Takže podprůměr. ()

akisha

Ucházející, mezi ADH nadprůměr, ale s ostatními horory s podobnou tématikou nijak zvláštní film. Potěší zejména výkony mladých herců (farářův syn je patřičně hnusný, hlavní hrdinka zase sympatická), nápad sice originální zas tak není, ale není aspoň okoukaný a má to celkem zajímavý konec a navíc to prezentuje nezdravě věřící obyvatele vesnice jako nebezpečné, sfanatizované magory. Dokonce jsou tu i chvíle způsobující to známé mrazení v zádech, tudíž to jako duchařský horor funguje. Na jedno zhlédnutí, potom už asi moc nepobaví. 45% ()

Hrabka

Nemám rád filmy s čarodějnictvím, kletbami apod., a tak mě ani tento film příliš nenadchnul. Příjde mi to prostě strašně absurdní a pitomé. Jasně, v duchařském hororu je možné cokoli, ale podobné věci, které se odehrály zde, já prostě moc nemusím. Konec mě ovšem příjemně překvapil a potěšil. 40% ()

darkrobyk

Když se na vás nalepí duch, není snadné se ho zbavit. A pokud jste tím duchem vy, pak je to na mašli... To je celé. Sebevraždy přibývají, prokletí se předává, a jak se zdá, zlomit se ho zřejmě nepodaří. Zástupci církve, tedy hlavně pastorův syn a pošuk, co se pasuje na božího vojáka, v tom mají jasno. Vytrhat býlí, i kdyby za to měli sami skončit v pekle (což si samozřejmě nemyslí). Záporáci slizcí, Lindsay zajímavá a konec šťavnatý. Příjemná duchařina, kde nepadají hrnce z polic, nepoletují židle ani na vás tvůrci nebafají. 3,5* p.s. Julie se tedy rozhodně neotrávila...... ()

eraserhead666

Ukázka, že poměrně dobrý nápad dokáže shodit provedení, to mohlo být trošku lepší. Zachraňují to ale docela obstojné herecké výkony hlavně mladších rolí (hlavní hrdinka, sestřenka, úžasná Rumer, škoda, že nedostala více prostoru) a naprosto výborné závěrečné titulky. Paradoxně filmu pomáhá fakt, že nemám moc rád křesťany. Čistý průměr. 2,5* ()