The San Mao Little Vagabond

• Taiwan San mao liu lang ji (viac)

Sirotek San Mao se po smrti otce učí kung fu a mezitím hledá svou matku. Po příchodu do města se seznamuje s žebrákem Qu Pu Lim a jeho dcerou Zsa Zsa Meng, kteří žijí v lese. San Mao pomáhá svým umem řešit problém Qu Pu Liho s brutálním, ale nemotorným Ironheadem a jeho tlupou lupičů. (Epistemolog)

Campbell

Překvapivě solidní kung fu komedie s dětma. Ze začátku mě to celkem znechutilo a pochyboval jsem že mě takovejhle film přesvědčí. Ale nakonec to nebylo tak špatné. Přišlo mi to jak staré komedie s Three stooges, banda dvou děcek choděj po městě a dělaj blbosti. Tohle filmu celkem i slušelo, ale jakmile se začal postupem filmu šířit děj tak film celkem uvadal a ke konci už to byla spíše křeč. Kung fu se tu moc nepředvede ale je to aspoň dobrá zábava. ()

Kusko.t2

Tvrdé päste, rýchle kopy a znalosť kung fu v živote plného nástrah a útlaku, padne mladým bojovníkom vhod, keďže peňazí je málo. Musia sa totiž postarať sami o seba. Už aj tak zložitú situáciu ešte viac skomplikuje láska syna miestneho bossa, ktorý má pod palcom celú lokalitu a rozhodne nemá v úmysle trocha zvoľniť, s dievčinou zo skupiny Kung Fu Kids. ### Humorne ladená mlátička na nedeľné popoludnie. ()