Poslední premiéra

• Thajsko Program Na Winyan Akat (viac)
všetky plagáty

Jaké scény filmů Vás děsí nejvíce? Duchové, kteří se plíží za hlavním hrdinou? Když zjistíte, že duch byl sám hlavní hrdina? Ale nejhorší je zjištění, že když přijdete domů z kina, zažíváte stejné věci jako hrdina filmu, který jste právě viděli. Tento film Vás bude děsit již od okamžiku, kdy vstoupíte do kina. Horor, který jste viděli, se přihodí i Vám! (oficiálny text distribútora)

Brano

Už dávno som nevidel tak nezáživný a nudný horor, ktorý ma vôbec nebavil. Takisto hororové scény sú slabé a diváka nevystrašia. Herecké obsadenie podpriemerné. Kde vôbec chodia na tých hercov. Dejovo originálne, ale tiež aj dosť nezmyselné. ()

Cechyno4

Další z klasických hororů. Který ovšem ničím uchvátit nemůže. Snadno ho zapomenete. Ten film na který se dívali v kině mi přišel mnohem lepší než ten, který se skutečně odehrával. Jinak v podobném duchu je natočeno i Midnight movie. ()

Kenshin

Po příběhové stránce je tato kombinace Kruhu, Nenávisti a Noční můry v Elm Street jistě docela zajímavá, ale hororově moc opravdu nepůsobí, což je řekl bych velký problém u filmu, který se jako plnohodnotný horor tváří od začátku do konce... Škoda některých nepoužitých scén, co jsem zhlédnul na DVD. Mohlo to být opravdu lepší... (4/10) ()

rafix

Myslel jsem, že ten film bude totální kravina. Ale tohle mě to mile překvapilo. Děj a zápletka jsou perfektní a nemá to chybu. ()

jkpj22

To jsem se zase jednou nechal nachytat reklamou. Film sice nepostrádá atmosféru, napětí... lekačky.... ale nic z toho vůbec nefunguje. ()

new4nomaly

3* a to jenom kvůli konci. já jsem prostě zastánce alespoň trošku dobrých konců. Nenechte se odradit od 1. půlky filmy, ta je trošku slabší. Jinak celkem "promyšlený" a koukatelný horor. ()

salome

Zatím ještě sleduji filmy tak, že jsem i já v ději, jako pozorovatel, a proto se bojím. Pro mě byl tento silné kafe, mám ho doma, jako všechny co hodnotím, a kupuji na doporučení přítele, ale už se nepodívám. Jak píšete níže, ano, brzy víte, jak to skončí, ale přesto my, co máme rádi dobré konce pořád doufáme...ale přesto doporučuji shlédnout. ()

mikimiki09 odpad!

Nuda, hrůza, děs a běs. Herci hrozní a amatérští, herečky ošklivé, občas se tvůrci snaží vylekat a šokovat, ale mne jejich pokusy spíš rozesmály. ()

punco

Ak v ázijskej ducharine nestraší biela žena, tak mŕtva žena. To by zas až tak nevadilo ale keď film nieje vobec srašidelný, niečo nieje v poriadku. Herci veľmi slabí, charakter postáv a plytkosť deja, je parkrát na pousmiatie. Ako jediné plus hodnotím pár málo nápadíkov a koniec filmu, to je ale všetko ()

alfonzik

Mnohých pobúrim svojim hodnotením , ale na rovinu, poznám iba zopár hororov z ktorých mi srdce bilo a bál som sa na stoličke aj pohnúť. Prvým je Blair-witch, druhým Paranormal activity, nasleduje Rec a posledným je práve tento film. Príbeh zabitej herečky, bažiacej po pomste využíva tie najklasickejšie a overené hororové prvky z dejín hororu, tým najvymakanejším spôsobom no nebráni sa ani novým a originálnym kúskom. Samotná zápletka, pátranie po pravde ani vyvrcholenie nie je síce nič šokujúce a je viac-menej predvídateľné, čo ale nijako neovplyvňuje strašidelnú atmosféru absolútnej bezmocnosti. Film si u mňa zaslúži poctivých ***** a keby sa dalo dám, kvôli neprimeranému podhodnoteniu aj šiestu. ()

MFA

Dal bych tři a půl bodu. Zkrátka docela dost dobré, alespoň pro fanouška žánru. Ve filmu je pár poměrně neotřelých překvapení a celkově působí tak nějak svěže, jestli se tak dá říct u takového typu filmu. Jako by někdo opět vymýšlel nové pojetí hororu. Snad za to také může Thaiská produkce a zasazení. Dobrý, jinak pojatý (i když již viděný) nápad. Kvalitka* ()

Xandruska

Po zhliadnutí Thajského hororu, som bola milo prekvapená, vydesená zároveň, prvých 10 minút filmu a pokaždé keď sa "Baba Jaga" húpala na provazku. YO, a skoro som zlomila ruku kámošce pri jednej creepy scéne. Jo a desila ma ešte ta jej šúchajúca noha ktorú pokaždé za sebou vliekla. Šuch dup, Šuch dup, no faking... Dej potom nič moc.. ()

numan

Zlaté časy asijského horroru jsou nenávratně pryč. Když si vzpomenu na mrazivé bomby jako bylo Kairo nebo Ringu, je mi celkem smutno z toho, kam to tenhle žánr ve svojí momentální špičce po letech dopracoval. Dívat se na to sice ještě dá, ale tentam je plíživý děs a strašidelná atmosféra. Děj na mě působí křečovitě a vykonstruovaně a té plešaté paní s koňskou nohou se prostě nebojím. Je to takové zmatené pobíhání po multiplexu, které mě místy navzdory krátké stopáži pěkně nudilo. ()

Africanus1

Nečekal jsem zázraky, takže musím říct, že jsem byl příjemně překvapen. Sice trochu opisuje od známějšího Shutteru, ale zejména v atmosféře děsu z neznáma se mu vyrovná. Charaktery postav jsou načrtnuty jen krátce, a jejich počínání je občas zvláštní, ale vynahrazuje to zajímavý scénář a duch zemřelé ženy. ()

dany.v

Poměrně kvalitní duchařina. Docela mě postrašila. Jen mě z příjemného sledování děje vytrhávaly podobné triky, které jsem již obdivovala v Kruhu nebo Nenávisti: Duch vyskakuje z promítacího plátna nebo jak postupně zhasínala světla při děsivých scénách. Bylo to dost podobné nebo přinejmenším inspirované. ()

HJ-FILIP

Bohužel film mě zklamal. Až na pár opravdu nechutných scén se nic neděje. No přiznám, že je tam nějaká ta děsivost a lekačka. I když jsem se u filomu dost bál, mohlo to být lepší. ()