Wrestlemaniac

• USA El mascarado Massacre

Štáb amatérskych porno filmárov sa napriek varovaniu miestneho obyvateľa rozhodne natočiť svoj nový pikantný film v meste duchov La Sangre de Dios, ktoré by podľa mexickej legendy malo byť domovom vražedného wrestlera zvaného El Mascarado. Rôznorodá skupinka na svoje nešťastie čoskoro zistí, že každá legenda v sebe ukrýva zrnko pravdy. (Karamanlis)

JASON_X

Podobných parodicky horrorových srandafilmů jsem už viděl celou řadu a tenhle je mezi nimi rozhodně v podprůměru. Na to, aby byl zábavný, je málo vtipný (nejvíc mě pobavila jeho zdejší nálepka "sportovní"), herci příliš nezaujmou (nejlepší byl asi tlusťoch a jeho rap při závěrečných titulcích), herečky jakbysmet (jediná vcelku zajímavá má odporné silikonové minicecky), scénář je chudý a nepříliš nápaditý, na budově hospody je nápis s hrubkou jako prase (Vorhees namísto Voorhees) (nebo to byl snad záměr??), triky jsou ubohé i na nadšenecký nízkorozpočťák, apod. "Hasta la vista, you fuck!", do koše s tebou. ()

AlistairMir

Když jeli hlavní hrdinové tohoto snímku točit péčko tak si neměli vybrat jako lokaci město duchů, ke kterýmu se pojí legenda, že tam bloudí sám samotinkej wrestlerskej kolohnát, nebo teda lucha libre, co místo masek soupeřů sundává rovnou celou držku nevinné oběti, co navíc wrestling neumí, a pak jí plácne na zeď ve svém psychopokojíku. Zní to děsivě co? Ale film se žene na vlně napůl komedie takže to tak moc bu bu bu není, herci jsou ale docela snesitelní, herečky na pohled jsou pro většinu chlapů snesitelné až až a příjemně to utíká. Pokud chcete v řadě killerů poznat nového magora a jeho pokojík tak směle do toho a pokud ne tak tam pánové libující si v silikonu uvidí jiné přednosti. Za mě tři pecky. ()

Karamanlis

Pokus o uletený slasher s tematikou tradičného mexického wrestlingu lucha libre, ktorý tak nejak nemá čím ohúriť. Gore scény nie sú nič extra, postavy, vrátane tých ženských, ktorých účelom malo byť potešenie oka mužského publika sú skôr otravné a teatrálny zabiják, ktorého stvárnila reálna legenda mexického wrestlingu Rey Misterio Sr. taktiež neoslnil. ()

Krt.Ek

Díky Ozzákovi už víme, co se stane všem těm, kteří sledují péčko - dřív, či později jim vyschne mícha! Co potká ty, jenž porno točí (Zack a Miri?), na to poskytuje odpověď zase tento film - přijdou o tvář! Wrestlemaniac tedy zodpovídá otázku (a za to taky ty tři hvězdičky!), co je zač ta banda, která zrekrutovala Aryu Stark... Bohužel však nezodpoví (a za to taky ty tři hvězdičky!), proč si nevybrali Sansu, bez odpovědi rovněž zůstává (a za to taky ty tři hvězdičky), jak se za dlouhých zimních večerů baví osádka Zimohradu, když nemá šanci chytnout wifi - ale tak co, aspoň jim nevyschne mícha. ()

Bloody13

Horký letní den, šestice teenagerů, městečko duchů kdesi v Mexiku a v něm ukrytý maskovaný zabiják. Zní to jako stokrát přežvýkané hovězí, ale tentokrát to není vůbec špatné. Mordýřem je obrovský "motherfucker" wrestler, který obětem zaživa stahuje ksichty a tapetuje s nimi svůj obývák. A pak tu máme neobvykle sympatické anebo krásné postavy, co se cestou snaží natočit dokumentární film pro dospělé. Stručně řečeno: je tu jedna mimořádně vyvinutá blondýna, z které nejde spustit oči. Pobíhá tu v mokrém triku a kalhotkách, a člověk si uvědomí, že by jí rád viděl i v jiném žánru, než v hororu. Ke všemu se to celé nese v malinko humorném nadhledu a fanboyovském zápalu. Třeba při vstupu do města si na jednom z domů můžete všimnout nápisu Vorhees. ()

• Alfonse (Adam Huss) si zapaluje cigaretu zipovým zapalovačem, na kterém je vyryto „Big Dick“. (Yoshimitsu)
  • Mezi závěrečnými titulky je ještě několik scén Steva (Jeremy Radin), jak rapuje. (Yoshimitsu)