Trosečník

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2006, 14x54 min

Soutěž TV PRIMA s moderátorem Markem Vašutem. Šestnáct odvážných trosečníků svádí boj se sebou, svými protihráči a s přírodou celý jeden měsíc na opuštěném ostrově. Tato reality show se natáčela 50 km od Panamy v souostroví v Tichém oceánu. Ostrovy jsou obydleny divokými zvířaty a spoustou druhů hmyzu. Prostředí je velkým testem pro psychické a fyzické možnosti soutěžících. Výherce získá 5 000 000 Kč. (duklak2)

B.Jay odpad!

Buď dělám věci pořádně na a nebo je nedělám vůbec. Tenhle výsměch originálu si lepší hodnocení nezaslouží ()

worlik

Důkaz toho, že podobný soutěže u nás asi nejdou pořádat na aspoň trochu podobný úrovni jako v USA. A nejen proto, že tam za sebou Survivor, Amazing Race a další mají několik velkých společností, který celou show sponzorujou. Co tenhle českej výkřik přinesl? Vlastně vůbec nic, kromě "objevení" Mašlíkový, která si díky tý slávě, že byla v Trosečníkovi, usnadnila cestu do tzv. showbussinesu, mohla si nechat udělat plastový prsa a stát se "modelkou"...sotva jedna celá hvězda aspoň za Vašuta, kterej taky měl hodně much (hlavně trapnou snahu stylizovat se do moderátora US verze Jeffa Probsta), ale stejně mu to stačilo na to, aby se stal suverénně nejsvětlejším dílkem týhle tragikomický skládačky ()

CaladanChmur odpad!

Ty voe, zdrhejte....charismatický " drsňák " Vašut na scéně "!..Už tohle samo o sobě musí varovat. Ať si mele kdo chce, co chce...Vašut je typický případ maximálně béčkového herce....hrát neuměl a neumí nijak extra. Jen prostě byl mediálně svého času zveličován. A show bez něj? Je stejně slaboduchá jako s ním...Rozepsal by jsem se tu více, ale stejně to nikdo kompetentní nebude číst. Jsou seriály a reality show, co nikoho nepřitáhnou. A jsou seriály a reality show, které navíc i odradí..Já díky podobným dílkům, přesně vím...které TV kanály ani nezkoušet. Ale dejte tomu šanci, třeba jsem tu debil opravdu jen já.  Nezpochybnitelně 100% odpad. ()

(=LIFTY=) odpad!

Kdyby se tvůrci podívali na JEDEN JEDINÝ DÍL originálního Survivora, tak by to nemohli tak nehorázně podělat! Vašut, snažící se být jako Jeff Probst je k smíchu, znělka... no, najděte si ji na youtube a přečtěte si komentáře pod ní...Kmenová rada nudnější než noční práce ve výrobně na těsnítka pro vodní dýmky a soutěže, které jsou jedním z vrcholů originálního trosečníka, se tady proměnily v jakési nenapínavé cosi, kde než stačím pochopit o co jde, tak "Modrý tám vyhrál". Taková parodie na Survivora si za to zprasení zaslouží spíš titul "Prasečník". FUJ FUJ FUJ! ()

Nerdvana odpad!

Vašut zase drsnej jako šmirglpapír. A k tomu další česká papundelková předělávka show světového formátu. Už se nedivím, že jsou některé stránky a některá videa "nepřístupná pro vás geografický region". Já bych se českých předělávek taky bála. ()

Eraisuithiel odpad!

To by mě zajímalo, kterej kentaur jmenovitě je schopnej něco takovýho zaplatit... US verze je hezkou záležitostí, ale tohle... Prostě odpad. ()

Harakiri13 odpad!

Tak tohle se vážně nepovedlo. Soutěže tragické, jména kmenů tragická, strategie hráčů nulová a Marek Vašut, který se obléká jako Jeff Probst tak to je asi pohroma. Americký Survivor sleduji a tohle se mu ani zdaleka nepodobalo. V roce 2016 mají mít na Slovensku reality show Ostrov tak snad dopadne o mnoho líp než tohle. 1/10 ()

Grimaldi

Snad každý fanoušek má sen,pokud má nějakou oblíbenou reality show,aby vznikla verze z jeho rodného státu.Nám,fanouškům amerického pořadu Survivor se to poprvé poštěstilo v roce 2006 a výsledek byl bohužel očekávávaně žalostný.Vašut muže mít na sobě podobné hadry jako Jeff,lokace muže být stejná jako S:Pearl Island a S:All Stars,ale tady jde o výrazné osobnosti které si mají sáhnou fyzicky a psychicky až na dno a takový casting Prima nezajistila.Ta vlastně nezajistila nic,akorát tak soutěže 3 cenové kategorie.Perlička na závěr=názvy kmenů:Severní a Jižní. ()