Epizódy(14)
-
Alte Heimat, neue Heimat – Teil 1 (S07E01)
-
Alte Heimat, neue Heimat – Teil 2 (S07E02)
-
Zwei Väter – Teil 1 (S07E03)
-
Zwei Väter – Teil 2 (S07E04)
-
Zwänge – Teil 1 (S07E05)
-
Zwänge – Teil 2 (S07E06)
-
Königskinder – Teil 1 (S07E07)
-
Königskinder – Teil 2 (S07E08)
-
Der bessere Tod – Teil 1 (S07E09)
-
Der bessere Tod – Teil 2 (S07E10)
-
In der Falle – Teil 1 (S07E11)
-
In der Falle – Teil 2 (S07E12)
-
Außenseiter – Teil 1 (S07E13)
-
Außenseiter – Teil 2 (S07E14)
Hrajú
Hans Sigl
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Komisár Rex (1994) (seriál)
Zodiak: Vraždy podľa horoskopu (2007) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Heiko Ruprecht
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Monika Baumgartner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Siegfried Rauch
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Vichry války (1983) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Ronja Forcher
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Hotel snov (2004) (seriál)
Natalie O'Hara
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Naša írska farma (2007) (seriál)
Ines Lutz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Mark Keller
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Nicole Beutler
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Had (2021) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Martin Feifel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Průsmyk (2019) (seriál)
Sebastian Fitzek: Terapie (2023) (seriál)
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Rebecca Immanuel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Viera (2016) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Lena Meyer
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Tino Hillebrand
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Charlotte Linková (1999) (seriál)
Peter Kremer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Klinika Charité (2017) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Stefanie Schmid
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Fabian Elias Huber
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Šéf (1977) (seriál)
Reinhard Exenberger
Najlepšie seriály:
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Christian Näthe
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Pod rovnakým nebom (2017) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Hilde Dalik
Rakúsko
Najlepšie seriály:
The Team (2015) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Alexander Beyer
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Malá bubenice (2018) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)