Vraždící kostlivec postupně zabije, až na jediného vojáka, členy vojenského komanda. Tento přeživší voják zanechá videonahrávku nové pátrací skupině, která má za úkol vraždícího kostlivce vyhledat a zničit. Jak ale zabít někoho, kdo už vlastně mrtvý je? (oficiálny text distribútora)

nowizz odpad!

podílet se na tomhle filmu, tak se budu dost stydět za svoje jméno v titulkách .... kdyby se tu rozdávaly hovna za špatný filmy, tohle by mělo tutovou pětku ()

Dominum odpad!

Jedním slovem? Hrůza! Sice jen málo horrorů dosahuje nějakých vyšších kvalit, ovšem toto bylo moc. Děj mnohdy naprosto nedával smysl. Například, co dělá uprostřed naprosto nedostupné pustiny bez jakékoli civilizace dálnice? A pokus zabít přízrak kamionem? Blbost. Něčeho podobného můžeme být svědky i na konci. To je tady pro změnu chemička. To, že i zde postavy dělají onu v horrorech tak oblíbenou hloupost a ačkoli vědí, že někde v okolí je něco, co zabije všechny v dosahu, radostně se rozdělují. Velice na mě zapůsobila i kvalita kostýmů. Třeba SM má na sobě plášť, jehož materiál mi značně připomínal pytel na odpadky. Nehledě na to, že mi není úplně jasné, proč má na sobě mrtvý indián druidský plášť. A navíc třímá v ruce meč, který by patřil spíše do legend o Artušovi. Vzhledem k tomu, že jsem se po zhlédnutí cítil, jako bych právě naprosto zahodil hodinu a půl života, mám pro vás jediné doporučení: NEKOUKAT! ()

Randall odpad!

Jinak je to, přátelé. Geniální veledílo ve stylu Inception, to je oč tu běží! Archeolog provádějící výzkum krabice se senem je infikován záhadnou houbou způsobující halucinace. Po krátké schizoidní epizodě, kdy si myslí, že byl zabit Smrtkou poté, co se převtělil do své asistentky, se ve své mysli stává ptákem-dravcem. Tento pták sní a vytváří si rozštěpenou osobnost: nyní je skupinou houbařů. Houbaři věří, že jsou členy Delta Force, kteří byli vysláni na pomoc kolegům. Indián konzumující fazole, zabitý rybář a další WTF scény jsou pak projekcemi traumatizujícího dětství archeologa z první úrovně do snové reality. Snová realita je divákovi podsouvána formou různých náznaků: neustále se měnící oblečení aktérů, jizva stěhující se po Casperově tváři, mobily místo vysílaček, kůň měnící barvu jako chameleon apod. Jediným axiomem těchto alternativních realit je postava maskovaného vraha, jezdce, lučištníka, sběrače plodů, smrtky a indiána, jenž představuje personifikaci Freudovského Todestriebe. Konec filmu pak má alegorický význam: je jedno, jakou realitu prožijete, touha po smrti je nesmrtelná. *** Anebo to byl totální odpad kategorie Ř se záporným režijním skóre, komatózním scénáristou a hudbou, co vyrobil pes proběhnuvší se po zvukařském pultu. Každopádně se jedná o mimořádnou perlu, u které jsem se také mimořádně bavil. ()