Vraždící kostlivec postupně zabije, až na jediného vojáka, členy vojenského komanda. Tento přeživší voják zanechá videonahrávku nové pátrací skupině, která má za úkol vraždícího kostlivce vyhledat a zničit. Jak ale zabít někoho, kdo už vlastně mrtvý je? (oficiálny text distribútora)

honzic

Je hezké, že nějaký mrtvý Indián na koni jako kostlivec vybíjí lidi, ale jinak to nemá moc smysl a ani žádné napětí, neb divákovi je naprosto jedno, jak to dopadne. Hodnocení: 15 % ()

JP84 odpad!

Tak nuda dostihla už i Smrtku,která si řekla,že zabíjení lidí mávnutím kosou je už poněkud obnošené a je to potřeba nějak okořenit.Stereotyp každodenní práce je hold sviňa.No,tak teď běhá po lese a hraje si na Predátora.Bohužel přitom zabíjí nejen vojáky,ale i diváky. ()

Puppy odpad!

Ocekavana ceckova zabava, znacka Nu Image je zkratka stale zarukou "kvality za rozumnou cenu". Zorro mstitel krizeny s Predatorem je vlastne vcelku originalni napad :-) "Mas vysilacku ? Nalad kanal 3 !" ()

Zelda knihkupec odpad!

Eh no Gemini má recht. Hodící se na středeční večer s přepínáním na dalších třech čtyřech programech... Tento laciný nepovedený rádoby pokus o film si nezaspoluží ani ten komentář... ()

Bouffon

Režie : Nadrogách man; scénář : Retarda man; hrají : Kašpar man, Ťulpas man, Mamlas man, Blondýna woman... Hvězdička za debilitu. Cintát ze závěru :"Usmaž ho a vyhoď do vdzuchu..." mana jednoho (byl držák..."přežil" to i s koněm). ()

dodopet odpad!

Tak tento film opravdu patří k tomu nej odpadu a měl jsem tu smůlu že jsem ho shlédl célý. Příběh čehosi, objevujícího se a mizícího kamsi do mezičasu a vraždícího vše živé, je vskutku debilní. Je pravda, že jsem byl nevěřícně vykulenej ještě půl hodiny po shlédnutí, jako po zážitku s uchvacujícího díla, s rozdílem opačných myšlenek. Shrnutě - ostuda kinematografie ()

Filatov

„Přijde za soumraku.“ Přišel a moc se s tím nemazlil. Skeleton Man je docela řezník používající různý nástroje k zabíjení obětí (nejvíc mu to slušelo s mečem a lukem bych řekl). Film pozvedává ještě dobrá hudba. Horší je ale kamera a hlavně střih, díky kterému kolikrát vůbec nevíme, co se zrovna děje. Příběh je také dost slabý, jde o takovou variaci na Predátora a celé to působí levně. Třeba to jak měl vycpanou kapuci nebo opakovaný jeden a ten samý záběr. ()

turboviking

Prokletý mrtvý indián zabije predátora, ukradne mu jeho maskovací zařízení a vydává se na lov vojenského komanda, už tady chybí jen Arnie. Tak dost srandy teď vážně, celý film je strašně ale když říkám strašně myslím opravdu strašně amatérský. Sakra když se už se partička kamarádů rozhodla že na svět přivedou další odpad mohli se snažit alespoň pár věcí dobře udělat. Například jsem nepochopyl proč elitní jednotka běhá po lese přičemž vypadají jako partička houbařů, alespoň je mohli obléknout do pořádných uniforem to zas tak drahá záležitost není. Kdybych měl vypsat všechny nepochopitelné věci měl bych tu možná nejdělší komentář, což nechci, takže jenom tohle: jak sakra ten kostlivec setřelil helikoptéru jedním šípem? Pokud ovšem neměl šípy od Ramba. Ale přes tohle všechno, musím dát 3 hvězdy neboť jsem opět nad totální dementností filmu smíchy málem umřel. ()

zipS odpad!

videl som to 11.8. 2012 na film+ len z toho dovodu aby som sa do 2 raana mohol "kochat" umeleckym dielom maestra Johnnyho Martina.. Klobuk dolu za tento masterstuck. Uzasny film plny napadov (sraciek), skveleho hereckeho herzovania (ti jebee casper?) a samozrejme kamera, strih a vobec cely pribeh.. maju nieco po com Vam spadne viackrat saanka dolu a Vy si este radi pustiite film od Uwe Bolla aby ste si ukociirovali Vase zranenee filmove srdce od Skeleton Man. Dnes je to za plny pocet > odpad ()

SobikGSXR odpad!

Je to neskutečná řežba, kdyby to někdo zamýšlel takto natočit, tak se mu to v životě nepovede. Tohle je vskutku král mezi odpady a tím se může beze strachu vychloubat. ()

cipokomon

Neskutečný přehled nelogičností a chyb co jsem snad v jiném filmu ještě neviděl. Jinak scénka v lese jak "druhé nejlepší komando na světě" v lese hledá "první nejlepší komando na světě" je neskutečná záležitost. Dialogy jsou luxus! Autoři se museli fakt hodně snažit! Za ***** pro céčkové filmy to není, tam jasně kraluje Jurské komando ()

Rambo00

Náhodou jsem na tenhle film narazil a když jsem pochopil, že ho nemám brát vážně, ale více jako komedii, tak jsem se opravdu pobavil :D ()

DJ Laky

Skeleton Man jsem dokoukal až do konce. Co se týče herecké stránky to bylo hodně slabe, ale líbilo jsme provedení toho jezdce a ta hudba. Dávám za film 40%. ()

JARDAHONDA

Kostra v černém hábitu na koni, která se elitní jednotce zjeví v lese, pak je postupně a nesmyslně zabíjí... Přišlo mi to, jak ve fantastické pohádce pro dospělé.. Elitní jednotka, která byla vyzbrojena pomalu do Afghánistánu, střílí z pěti metrů po skeletonovi a nikdo se netrefil. To mě přišlo až komické :) i dítě by nudila ta nevěryhodnost. Jediné co se mi líbilo, tak výzbroj komanda a postup při bojové akci. A za to dávám 1 hvězdu, jinak hrůza, propadák, ztráta času.. ()

Jensenka89

Skeleton Man je důkaz toho, že musejí existovat i takové filmy ( na něž se můžeme dívat pouze v případě, že jsme tak otupělí z práce, či školy, že nám je jedno, co je v TV, hlavně, když to kecá..... :D ), abychom byli schopni posoudit kvalitu těch nejlepších, proto dávám 2*. Jednu za natočení (z chyb se člověk přeci učí) a druhou za Caspera (zaplať Bůh že mu přisoudili takovou roli, že dlouho netrpěl). Jinak bych spíš nakopala ty tvůrce, což tak zhatili potenciál filmu - přišlo mi to téma zajímavé, ale sakra to se snažili natočit hollywoodský trhák za osm dolarů nebo co????! Prostě ten film bych doporučila pacientům s Alzheimerem, ti by ocenili scény jednotlivě, nikoliv film jako celek.... takže ve finále by si mysleli že jde o seriál - tak nechápavě to bylo sestříhané hrůza... Díky těm nejhorším, můžeme obdivovat ty nejlepší! ()

Czech_cz odpad!

prave jsem tento ,,pocin´´ dosledoval a ptam se : čo to do pyče bolo ? nestihl jsem nic, nepochopil ani jedne zaber..... jedine vysvetleni se mi naskyta a to ze si reziser slehnul moc Kinedrilu a jen doufam ze ten otevreny konec ( prezitit hlavniho zaporaka ) nesignalizuje dalsi dil ..... ()