Eugene Bell a Cindi Whitehallová tvorili dokonalý pár snov a každý im predpovedal, že ich nič    nerozdelí. Na maturitnom večierku, tesne pred slávnostnou chvíľou, keď sa chceli pomilovať, sa však Eugeneovi stala nehoda a skončil v kóme. Po štyroch rokoch sa z nej ako zázrakom preberie a zistí, že jediný, kto pri ňom verne zostal, je jeho najlepší kamarát Tucker Cleigh. Ten mu vysvetlí, že milovaná Cindy sa odsťahovala a odišla študovať na univerzitu. Eugene sa snaží so situáciou zmieriť a nájde si prácu fotografa. Raz však za ním pribehne Tucker s novým výtlačkom Playboya a novinkou o Cindy, ktorá teraz zdobí jeho stránky ako Miss Marec. Mladíci zistia, že čoskoro sa koná výročná párty v sídle časopisu a rozhodnú sa, že ju za každú cenu prekazia. Eugene predsa musí svoju lásku získať späť! (TV JOJ)

korbitch22

Fekální americká kokotina pro puberťáky, která se zoufale snaží vytěžit maximum z jisté podobnosti s Prcičkama a samozřejmě další dlouhou řádkou podobně laděných komedií.Na druhou stránku pár vtipům se dalo celkem od podlahy zasmát a hlavní hrdina byl sice kokot, ale místy docela hustej kokot.Lacinka točená na domácí kameru, která sem tam vystrčí růžek ze dna splašek.Podívat, vyzvracet, smazat......30%. ()

STARKOVA20 odpad!

Tak tenhle film mi způsobil to, že jsem se doma před obrazovkou cítila trapně za lidi, co se na tomhle filmu podíleli. Neskutečný druh trapného a vulgárního humoru, který mě vyloženě urážel .Kluk co se po 4 letech probere z kómatu a hledá svou lásku ze střední by nebyl až tak špatný nápad, ale ten tucet nechutností mezi tím se vážně nedá.Tenhle film si nezaslouží nic než odpad. ()

Blazis34

Po dlouhé době jsem viděl konečně komedii, u které jsem se zasmál. Skvělý Zach Cregger, který je zde za hodného, rozumného a romantického spolu s Trevorem Moorem vytvořili skvělou dvojku. Trevor alias Tucker Cleigh má luxusní záseky a jeho údivu, když např. ve scénce, kdy ženská vypadne z autobusu oknem sem se dlouho smál. Celkově film se podobá většině americkým komediím končící happy endem, ale tento se mi po stránce humoru líbil jako jeden z nejvíc. Vzkaz pro Trevora Moora, který se Zachem i film režírovali zní asi takto: You aren´t dead man, Tucker Cleigh, you are brilliant man. Good work, man. ()

Spooner

Je fakt, že už od těch teenagerských komedií neočekávám zázraky, ale tohle už bylo moc. Nesympatická hlavní dvojice jede v dost trapné road movie přes celý státy. Ovšem nejsou to v tom žádný povedený vtipy, jenom je pronásledují naštvaní hasiči a jeden z nich se snad každejch 10 minut posrává. Ne opravdu to není vtipný, hlavně když to ta hlavní dvojice celý i zrežírovala. 1* za ty nasraný hasiče a hezký holky u Hefnera. ()

V.Silver

Totální a naprostá hovadina. Jenže tohle nebyla taková ta totální a naprostá hovadina typu Ali G, Van Wilder, Waiting nebo The House Bunny, u které jsem se válel smíchy po zemi a bavil naprostou zhovadilostí tvůrců, tohle byla prostě nuda s asi 2 dobrými nápady (jednak při blowjobu od epileptičky pustit stroboskop a pak Horsedick.MPEG a jeho videa:). Takový ten film, kterému dáte 20%, což znamená, že jste se u něj nebavili až tak, abyste to ve vás po shlédnutí aspoň něco zanechalo, ale zase to nebyla ani až taková hovadina, aby se na to stálo podívat právě proto, že je to taková hovadina (jako třeba Beowulf a Grendel nebo Playgirls). ()

• Zlaté maliny - nominácia: Najhorší herec vo vedľajšej úlohe (Hugh M. Hefner). (filip289)